Kaip pasiekti Eilatą iš Ovdos oro uosto?

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Kaip pasiekti Eilatą iš Ovdos oro uosto?Izraelyje esantis Ovdos oro uostas pastatytas 1980 metais. Iš pat pradžių tai buvo karinis oro uostas, kuris vėliau tapo ir civiliniu. Apie 60 km į šiaurę nuo Eilato esantį Ovdos oro uostą galima pasiekti keliais būdais – taksi, užsisakius Shuttle bus paslaugą arba paprastu autobusu.

Taksi

Pervežimas taksi iš oro uosto į Eilato miestą yra tikrai ne pigus. Panaršius internete galima rasti, jog taksi paslauga į vieną pusę 1-4 keleiviams kainuoja nuo 70 iki 110 €.

Shuttle bus

Kur kas pigesnis variantas pasiekti Eilato centrą, o atostogoms baigiantis – Ovdos oro uostą – Eilatshuttle.com. Tai pirmaujantis pervežimų operatorius, keleivius vežantis tarp Ovdos oro uosto ir Eilato. Taip pat ši kompanija vykdo pervežimus į Jeruzalę, Tel Avivą bei Jordanijos pietuose esantį Akabos ir Egipte esantį Tabos miestus. Ši kompanija gali suorganizuoti tiek privatų, tiek bendrą transportą pavieniams keleiviams, šeimoms ar grupėms.

Eilatshuttle.com siūlo ne tik pervežimus, tačiau ir vienos ar dviejų dienų turus į Petrą, Jeruzalę, Galilėją, Vadi Rumą (Mėnulio slėnį), taip pat organizuojami turai prie Juodosios jūros.

Pervežimas iš Ovdos oro uosto į Eilato centrą ar atgal kainuoja 15 €/asm. Pervežimas iš Ovdos oro uosto ar Eilato į Atabą ir Tabą – 22,50 €/asm. į vieną pusę. Kelionė į vieną pusę kainuos 40 €/asm., jeigu nuspręsite keliauti iš Ovdos į Tel Avivą ar Jeruzalę.

Pervežimas iš Ovdos oro uosto į Eilato centrą ir atgal vykdomas nuo durų iki durų, t.y., keleiviai pristatomi prie užsisakyto viešbučio bei iš jo paimami.

Pervežimą užsisakysite tiesiogiai iš šias paslaugas teikiančios įmonės http://www.eilatshuttle.com/.

Miesto transportas

Nuo 2015 metų atidarytas naujas maršrutas, kuris sujungia Ovdos oro uostą ir Eilatą. Autobusai Eilate stoja prie centrinės autobusų stoties, taip pat prie tam tikrų viešbučių. Nauja trasa važiuoja Egged įmonės autobusas, pažymėtas 282 numeriu. Jo tvarkaraštis yra priderintas prie skrydžio grafiko. Kelionės kaina į vieną pusę 25 Izraelio šekeliai (~6 €), į abi puses – 42,50 Izraelio šekeliai (~10 €). Daugiau informacios šios kompanijos interneto puslapyje , paspaudus šią nuorodą.

1 komentaras to Kaip pasiekti Eilatą iš Ovdos oro uosto?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.