Informacija apie Palmos viešąjį transportą ir oro uostą

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Informacija apie Palmos viešąjį transportą ir oro uostą Jeigu planuosite kelionę patys – pravers informacija kaip nuvykti iš oro uosto į Palmos centrą arba į šalia oro uosto esantį miestelį – Can Pastilia. Šis miestelis nuo Palmos centro nutolęs vos 12 km, nesudėtingai jį pasieksite važiuodami autobusais. Tai ramus miestelis, esantis taip pat prie jūros ir turintis savo paplūdimį. Skirtumas tik tas, kad čia viešbučiai gali būti pigesni negu Palmos mieste.

Salos oro uostas nuo Palmos nutolęs vos 10 km, tuo tarpu, nuo Can Pastilia miesto – vos 5 km. Oro uostas yra pakankamai didelis, o ir žmonių vasaros sezonu netrūksta, todėl rekomenduojame į jį atvykti truputį anksčiau.

Iš oro uosto važiuoja dviejų numerių autobusai: 1 ir 21. Pirmasis numeris važiuoja į Palmos miestą, o 21 – į Can Pastilia ir S‘Arenal kurortus.

Autobusai iš oro uosto į Palmą pradeda darbą 05:30 min., baigia – 01:00, kursuoja kas 15-30 min.

Autobuso bilieto kaina vykstantiems iš/į oro uosto – 2,50 euro, keliaujant Palmos mieste ir į aplinkinius kurortus, vienkartinio bilietėlio kaina nuo 1,50 euro. Galima įsigyti iš karto 10 bilietėlių, kurių kaina – 10 eurų.

Bilietai parduodami pas vairuotoją. Mokama grynais.

Daugiau informacijos apie Palmos viešąjį transportą rasite šiame tinklalapyje – http://www.emtpalma.es.

Norėdami apžiūrėti autobusais visą salą, spauskite šią nuorodą – http://www.consorcidetransports.org.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.