Interhostel – pigesni nakvynės namai Stokholme studentams ir norintiems sutaupyti

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Interhostel –  pigesni nakvynės namai StokholmeKas keliavote į Skandinaviją, žinote, kad kainų didumas tiesiog drasko lietuvišką piniginę. Kainos tikrai kur kas aukštesnės nei vakarų Europos dalyje, todėl reikia nemažai pasistengti, kad kelionėje išleistumėte kuo mažiau pinigų. Kelionėje daugiausiai pinigų išleidžiame transportui, lankytinoms vietoms pamatyti bei be abejonės – nakvynei. Todėl UrkisTravel.lt skaitytojas Mantas, rekomenduoja važiuojant ar skrendant į Švedijos sostinę Stokholmą apsistoti viename iš pigesnių hostelių, pavadinimu – Interhostel.

Įsikūręs geroje vietoje

Šis hostelis yra vos 500 metrų nuo centrinės autobusų stoties. Manto teigimu, pėsčiomis nakvynės duris pasieksite per 10 minučių, nereikės važiuoti net viešuoju transportu, kuris Stokholme yra ne iš pigiausių.

Netoliese yra parduotuvių gatvė Drottninggatan, senamiestis, kuriame atrasite Karališkuosius rūmus, „Vasa“ muziejų bei kitus svarbius lankytinus objektus. Būdami šalimais esančioje „Stureplan“ aikštėje galėsite užsukti į restoraną, pub‘ą ar naktinį klubą. Vos už 5 minučių pėsčiomis nuo nakvynės namų apsipirksite viename iš pigesnių prekybos centrų – Lidl. Nereikės naudotis viešuoju transportu, nes visos lankytinos vietos aplink hostelį!

Kas „dedasi“ viduje?

Nakvynės namuose galima apsigyventi privačiuose vienviečiuose arba dviviečiuose kambariuose, taip pat bendruose kambariuose, kuriuose yra nuo 4 iki 14 lovų. Pats Mantas su savo dviem draugais buvo apsistojęs 10 lovų kambaryje, kuriame pirmą naktį miegojo šešiese, antrą naktį tik keturiese. Už apsistojimą birželio mėnesį, kada prasideda pats keliavimo sezonas, keliauninkas už naktį mokėjo tik 80 Lt (visas kainas sužinosite apsilankę jų internetinėje svetainėje). Hostelį Mantas apibūdina kaip švarų, ramų ir jaukų, nors dušai bendri tačiau tvarkingi.

Kaip rašoma Interhostel tinklalpyje, 24 valandas per parą veikia bendra virtuvė, kurioje galima pasidaryti pusryčius, vakrienę. Yra šaldytuvas, mikrobangų krosnelė.  Kiekviename privačiame ir 4 vietų bendruose kambariuose yra televizorius su daugiau nei 500 kanalų bei DVD grotuvas. Yra nemokamas WI-FI internetas, kompiuteris, nemokama kava ir arbata.

Interhostel virtuvė

Atvykus anksčiau nei prasideda registracija arba išvykstant vėlai, galima specialioje patalpoje nemokamai palikti savo lagaminus ar kelioninius krepšius. Personalas kalba net trimis kalbomis – švedų, rusų ir anglų, tad nebus problemų dėl susikalbėjimo. Registratūra veikia nuo 8 ryto iki 2 valandos nakties.

Interhostel dušai

Hostelio taisyklės

Įsiregistravimas nuo 14 iki 2 valandos nakties. Jeigu atvyksite anksčiau, lagaminus nemokamai galėsite palikti tam skirtame kambaryje. Jeigu vėluotumėte – jiems apie tai praneškite telefonu, elektroniniu paštu arba per skype. Išsiregistravimas iki 11 valandos ryto.

Alkoholis hostelyje nevartojamas, taip pat ir nerūkoma. Pagal jų taisykles reikia palikti 100 kronų depozitą už raktą. Tačiau ši suma, jei jų nepamesite, bus grąžinama.

Hostelyje apmokestinamos paklodės (50 kronų) ir rankšluosčiai (20 kronų). Tačiau niekas nieko nesakys, jei atsivežite savo. Taip išvengsite šio mokesčio.

Komentaras

Šis nakvynės variantas daugiau tiks jauniems keliauninkams, studentams, kurie keliauja grupelėmis ir nori sutaupyti. Nereikia bijoti bendrų kambarių, nes jie yra tikrai tvarkingi, švarūs. Be to, tai puiki proga susirasti draugų iš kitų šalių.

Nakvynės namų informacija

Internetinis hostelio adresas: http://interhostel.se/index.html;

Adresas: Kammakargatan 46 11160 Stockholm;

Kontaktai: Telefono numeris – +46 84 11 23 11. E. p.: info@interhostel.se, skype – Interhostel.

Hostelio žemėlapisKelias nuo centrinės stoties iki hostelio durų

 

Dėkojame Mantui už pasiūlytą nakvynės variantą Stokholme!

 

Jeigu gyvenote šiame hostelyje išsakykite savo nuomonę/pastabas komentaruose.

Buvote apsistoję kitame hostelyje, viešbutyje ar svečių namuose Stokholme ar kitame mieste? Rekomenduokite ir kitiems! Trumpai aprašykite ir informaciją siųskite el.p. pigioskeliones@urkistravel.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.