Pigiai keliaujame traukiniais per vakarų Vokietiją

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Pigiai keliaujame traukiniais per vakarų VokietijąAr norite pakeliauti traukiniais aplankant ne vieną vakarų Vokietijos miestą? Kodėl gi ne. Pirmiausia nusiperkam lėktuvo bilietus į Dortmundą arba į Duseldorfą, galima ir į Kelną, o tada lekiam į traukinių stotį ir perkam traukinio bilietėlius.

Nustebsite kaip pigiai galima jais keliauti. Šį kartą aprašysiu apie keliavimą per Šiaurės Reiną-Vestfaliją (vok.: Nordrhein-Westfalen), vakarų Vokietijos žemes, kurios yra didžiausios pagal gyventojų skaičių, bei ketvirtoji pagal plotą. Šių žemių sostinė Duseldorfas, kiti dideli miestai Achenas, Bylefeldas, Bochumas, Bona, Botropas, Dortmundas, Duisburgas, Esenas, Gelzenkirchenas, Kelnas, Krėfeldas, Leverkuzenas, Menchengladbachas, Miunsteris, Vupertalis. Taigi per visus išvardintus miestus ir dar daugiau galima keliauti nevaržomai traukiniais, turint vieną bilietą.

Atvykus į miestą, priklausantį vakarų Vokietijos žemėms, geležinkelio stotyje esančiuose bilietų aparatuose, galite nusipirkti vienos dienos bilietą, kurio kaina nuo 36 iki 38 eurų. Su vienu bilietu gali kartu keliauti iki 5 asmenų. Tad vienos dienos bilietas vienam žmogui kainos tik nuo 7,20 iki 7,60 euro.

Perkantys bilietus darbo dienomis nuo 9 ryto už jį mokėsite 36 eurus, jeigu norėsite keliauti savaitgalį – šeštadienį arba sekmadienį už bilietus mokėsite dviem eurais brangiau – 38 eurus. Tokios kainos bus jei bilietus pirksite automatuose, kurie priima tiek grynus pinigus, tiek banko korteles. Kasose bilietai šiek tiek brangesni.

Tiesa, ne tik su vienu bilietu galėsite keliauti penkiese, bet bilietas galios ir kiekvieno miesto viešajame transporte – metro, tramvajuose, autobusuose.

Belieka tik susirasti penkių asmenų kompaniją ir skristi iki Vokietijos. Vienos dienos miesto apžiūrėjimui, ypatingai mažesnio, tikrai užteks.

O šiaurės Reiną-Vestfaliją sudaro 396 miestai ir savivaldybės, tad gal jau pats laikas planuotis kelionę?

Pastaba: šiuo metu labai pigiai su Wizzair kompanija galima nuskristi iki Dortmundo. O iš jo riedėti traukiniais iki kitų artimiausių miestų – Eseno, Duseldorfo, Kelno.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.