Keliaujate į Milaną? Aplankykite Iseo ežerą

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Idėja keliaujantiems Milano kryptimi: Iseo ežerasIr vėl Italijos kryptis. Bet ne veltui. Juk Italija turtinga savo vaizdais. Vykdami į Milaną neapsiribokite vien šiuo miestu. Autobusų ar traukinių pagalba nuvykite iki kitų miestų, miestelių, ežerų, kalnų… Šį kartą dalinamės idėja, ką būtų galima pamatyti, vykstant Milano kryptimi.

Jeigu mėgstate gamtą, nuvykite prie 25 km ilgio Iseo ežero, kurio pavadinimas toks pat, kaip šalia esančio miestelio Iseo (Izėjus). Miestelis nuo Milano centro nutolęs apie 100 km, tuo tarpu nuo Bergamo miesto tik apie 50 km.

Pats Iseo ežeras yra Lombardijos regione, šiaurinėje Italijos dalyje, tarp kitų dviejų žymesnių ežerų – Gardos ir Como.

Iki Izėjaus gyvenvietės, prie kurios ir yra ežeras, nuvyksite traukiniais. Traukiniu iš Milano arba Bergamo geležinkelio stoties važiuokite iki Brescia miesto, o jame perlipkite į traukinį, važiuojantį Venecijos kryptimi. Išlipkite Iseo stotyje.

Bilieto kaina, keliaujant regioniniais traukiniais iš Milano – apie 20 eurų, vykstant iš Bergamo – apie 15 eurų į vieną pusę.

Ežerą taip pat pasieksite Autostradale autobusų pagalba, kurie iš Bergamo oro uosto važiuoja iki Brescia miesto. Jame reikės persėsti į traukinį, riedantį Venecijos kryptimi. Jūsų išlipimo stotelė – Iseo. Autobuso bilieto kaina apie 10 eurų, traukinio – apie 5 eurai.

Vaikščiodami ežero pakrante, sėskite į laivelį, kuris vos už 6 eurus (į abi puses) nuplukdys į ežere esančią salą – Monte Isola. Joje galėsite pasigėrėti pasakiškais kalnų vaizdais, restorane pasimėgauti itališku vynu arba ką tik ežere pagauta žuvimi, užkopti į kalną ant kurio pastatyta bažnyčia.

Naudingos nuorodos, padėsiančios pasiekti Iseo ežerą:

http://www.autostradale.it

http://www.airportbusexpress.it/

http://www.fsitaliane.it

Izėjus

A.B. nuotrauka

Iseo ežeras

A.B. nuotrauka

Iseo ežeras

A.B. nuotrauka

Iseo ežeras

A.B. nuotrauka

Iseo ežeras

A.B. nuotrauka

 

Lankėtės Italijoje ar kitoje pasaulio dalyje? Pasidalinkite savo nuotraukomis, įspūdžiais ar patarimais. Lauksime įvairios informacijos el.p. info@urkistravel.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.