Populiariausi kurortai Kipre: kuriame atostogausite jūs?

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

kurortai kipre Jeigu planuojate kelionę į Kiprą, pateikiame jums trumpus septynių populiariausių šios salos kurortų aprašymus. Tai būtų Agia Napa, Larnaka, Latchis, Limasolis, Nikosija, Pafosas bei Protaras. Tikimės, kad savo atostogoms išsirinksite jūsų poreikius atitinkantį kurortą.

AGIA NAPA – linksmybių mėgėjams

„Kipro Ibiza“ – naktinė salos sostinė, kurioje gyvenimas verda kiaurą parą, o krištolo skaidrumo vandenį supa nuostabūs auksinio smėlio paplūdimiai.

LARNAKA – tyli oazė prie šurmuliuojančio miesto

Vieta, kur flamingų draugija mėgaujasi druskos ežeras, uoste švartuojasi jachtos, ilsėtis kviečia paplūdimiai ir viešbučiai, o pasivaikščioti – amžinai žalia Palmių alėja.

LATCHIS – VIP atostogų ramybė

Puiki erdvė ramiam poilsiui – nedidelis miestelis vaizdingoje įlankoje su plačia paplūdimių juosta, kurio kaimynystėje gyvybe pulsuoja mitais apipinti gamtos stebuklai.

LIMASOLIS – pažinimo džiaugsmas

Antras pagal dydį šalies miestas, uostas, vyno pramonės centras ir labai patrauklus atostogų kurortas keliautojus vilioja tradicinių festivalių, muziejų bei istorijos paminklų gausa.

NIKOSIJA – ideali vieta verslo kelionėms

Kipro širdis, kurioje laukia tūkstantmetės istorijos paminklai, jaukios senamiesčio gatvės ir unikali galimybė pabuvoti vienintelėje pasaulio sostinėje, padalintoje į dvi dalis.

PAFOSAS – aktyviam poilsiui su vaikais

Muziejus po atviru dangumi, kuriame tebegyva istorijos ir mitologijos dvasia, o amžinai žalią kraštovaizdį kuria smėlio paplūdimiai ir uolėtos pakrantės, pušų ir kedrų giraitės, bananų plantacijos ir vynuogynai.

PROTARAS – keliaujantiems su šeima

Tylus miestelis, kur dauguma viešbučių įsikūrę pirmoje linijoje, akį traukia gražūs smėlio paplūdimiai, uolėtos įlankos ir lygumose stovintys vėjo malūnai, o linksmybes žada čia pat esanti Agia Napa.

 

Į Kiprą kviečia keliauti kelionių organizatorius TezTour.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.