Nemokamos Kopenhagos įdomybės (II dalis)

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Nemokamos Kopenhagos įdomybės

Pirmojoje straipsnio dalyje minėjome, kad kelionės į Kopenhagą nereikia praleisti vien tik dėl to, kad tai vienas brangiausių pasaulio miestų. Jame yra daug įdomių nemokamų lankytinų vietų bei pramogų. Kodėl jose nepabuvojus? Pateikiame penkias nemokamas atrakcijas Kopenhagoje. Kitas penkias rasite šioje nuorodoje.

Brede Værk

Brede Værk senas drabužių fabrikas, paverstas muziejumi. Čia pamatysite industrializacijos vystymosi istoriją ir jos įtaką kasdieniniam danų gyvenimui. Su muziejaus bilieto pagalba aktyvuosite eksponatus iš kurių išgirsite daug įdomios informacijos.

Adresas: I. C. Modewegs Vej 1, 2800 Kgs.Lyngby

Tinklalapis: www.bredevaerk.natmus.dk

Christiansborgo rūmų bokštas

Christiansborgo rūmai praeityje buvo karalių ir karalienių namai. Po kelių didelių gaisrų, 1800 metais karališkoji šeima persikėlė į Amalienborgo rūmus ir į ankstesniuosius namus nebegrįžo. 1907-1928 metais pastatytas rūmų bokštas – puiki vieta apžvelgti Kopenhagos panoramą. 106 metrų aukščio bokštas yra aukščiausias mieste.

Adresas: Christiansborg, 1218 København K

Pašto ir telekomunikacijų muziejus

Kopenhagos centre esančiame muziejuje pamatysite, kaip žmonės bendravo kai dar nebuvo kompiuterių, internetinio ryšio, kaip vystėsi šiuolaikinės ryšių technologijos. Muziejuje taip pat eksponuojama didžiulė 1851-1998 metais išleistų spaudų kolekcija.

Adresas: Købmagergade 37, 1150 København K

Tinklalapis: www.ptt-museum.dk

Liaudies buities muziejus po atviru dangumi

Šiek tiek į šiaurę nuo Kopenhagos atrandamas vienas seniausių ir didžiausių muziejų pasaulyje po atviru dangumi. Jame sužinosite daug įdomios informacijos apie kasdieninį danų gyvenimą prieš kelis šimtus metų. Muziejuje yra daugiau nei 50 ūkių, malūnų, namų, statytų 1650-1940 m.

Adresas: Kongevejen 100, 2800 Kgs.Lyngby

Tinklalapis: www.natmus.dk

Atrakcionų parkas Bakken

Daugiau nei prieš keturis šimtus metų atidarytas atrakcionų parkas yra seniausias pasaulyje. Jame yra 33 pasivažinėjimo kalneliai bei daug kitų įdomių bei ekstremalių atrakcionų. Nors už atrakcionus mokėti reikia, įėjimas į parką nieko nekainuoja.

Adresas: Dyrehavevej 62, 2930 Klampenborg

Tinklalapis: www.bakken.dk

 

Čia perskaitysite apie kitas penkias nemokamas atrakcijas Kopenhagoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.