Koso salos paplūdimiai (II dalis)

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Koso salos paplūdimiai Toliau tęsiame pažintį su Koso salos paplūdimiais. Jeigu neišsirinkote kur pliuškensitės iš praeitų 10 paplūdimių, pateikiame dar dešimt. Pirmą straipsnio dalį rasite paspaudę šią nuorodą.

Camel paplūdimys. Vieta – 34 km į pietvakarius nuo Koso miesto.

Paplūdimys nuo Koso miesto nutolęs apie 34 km į pietvakarius ir tik 6 km nuo Kefalos kaimelio. Tai puikus smėlio paplūdimys su smulkiais akmenukais ir švariu vandeniu. Čia rasite viską ko reikės poilsiaujant, netgi vandens sporto centrą. Paplūdimyje įsikūrę keletas apgyvendinimo paslaugas siūlančių viešbučių. Jame nebūna daug žmonių, o į paplūdimį renkasi tie, kurie nori atsipalaiduoti ir ramiai pailsėti tarp supančių uolų.

Kamari paplūdimys. Vieta – 38 km į pietvakarius nuo Koso miesto.

38 km į pietvakarius nuo Koso miesto ir 2 km į rytus nuo Kefalos esantis gražaus smėlio paplūdimys yra skalaujamas krištolo skaidrumo vandens. Tai viena populiariausių bei geriausių pakrančių saloje. Iš čia pat esančio uosto galima vykti į ekskursijas laivais.

Lagades paplūdimys. Vieta – 40 km į pietvakarius nuo Koso miesto.

Įsikūręs visai netoli Kefalos kaimelio. Idealiausia vieta žmonėms, mėgstantiems vandens sportą. Turkio spalvos vanduo ir baltas smėlis – suteikia paplūdimiui išskirtinį grožį. Jame esančios tavernos siūlo aukščiausios klasės graikų virtuvės patiekalų. Lagades kartu su kitais paplūdimiais sudaro Kefalos įlanką. Šie paplūdimiai lengvai pasiekiami iš Kefalos uosto. Mažiau turistų yra tuose regionuose, kurių paplūdimiai yra daugiau uolėti ir mažiau augalijos.

Agios Stefanos paplūdimys. Vieta – 35 km į pietus nuo Koso miesto.

Paplūdimys nutolęs 35 km į pietvakarius nuo Koso miesto ir 3,5 km į šiaurės rytus nuo Kefalos turistinės gyvenvietės. Agios Stefanos paplūdimio teritorija gana uolėta, tačiau čia auga gausybė akį traukiančių gėlių. Dalis paplūdimio nuklota smėliu, dalis – nugludintais akmenukais. Pakrantė yra sekli. Šalia paplūdimio galima aptikti senųjų krikščionių šventyklų liekanų. Ši vieta vilioja fotografus ir dailininkus, norinčius užfiksuoti nuostabius vaizdus. Pats nuostabiausias reginys šiame regione yra Kastri. Tai mažytė salelė, primenanti pilį jūros viduryje. Visi šie Agios Stefanos paplūdimio stebuklai traukte traukia turistus.

Lambi Mylos. Vieta 3 km į šiaurę nuo Koso miesto.

Daugiau kaip 1000 metrų ilgio smėlėtas Lambi Mylos paplūdimys yra populiarus, nes arti Koso miesto. Paplūdimio pavadinimas kilo iš šalia esančios kavinės, pavadinimu Mylos. Gulėdami ant gultų galėsite pasilepinti saulės voniomis arba atvikrščiai – pasislėpti nuo saulės spindulių po skėčiais.

Polemi Golden palūdimys. Vieta – 32 km į pietus nuo Koso miesto.

Polemi įsikūręs pietvakarinėje salos dalyje. Exotic arba Magic (egzotika arba magija) – tai dar keli pavadinimai, kuriais vadinamas šis paplūdimys. Nuostabaus smėlėto paplūdimio krantus skalauja ramios bangos, daug ramesnės nei vakarinėje salos dalyje. Šį paplūdimį renkasi ir nudistai.

Psalidi Ramira. Vieta – 3 km į pietryčius nuo Koso miesto.

Viena populiariausių poilsio vietų Koso saloje. Tai gana ilgas, tačiau mažais akmenukais nusėtas paplūdimys su sekliomis pakrantėmis. Paplūdimyje veikia skėčių nuo saulės bei gultų nuoma. Paplūdimio pavadinimas kilo dėl šalimais įsikūrusio viešbučio – Ramira.

Psilos Gremos paplūdimys. Vieta – 32 km į pietvakarius nuo Koso miesto.

Didelis paplūdimys yra Kefalos įlankoje, 32 km į pietvakarius nuo Koso miesto. Psilos Gremos – ypatinga vieta vandens sporto mėgėjams. Čia įsikūrę ne vienas vandens sporto centras, siūlantis įvairias pramogas. Paplūdimio pavadinimas išvertus į lietuvių kalbą reiškia – stačios uolos. Neveltui. Šis regionas yra uolėtas ir jame mažai augmenijos.

Marmari Limnaria paplūdimys. Vieta – 20 km į pietvakarius nuo Koso miesto.

Marmari Limnaria yra įsikūręs 15 km į vakarus nuo Koso miesto ir 4 km nuo vaizdingo kaimo Pyli. Tai vienas iš kelių kurortinio miesto paplūdimių. Smėlėtą pajūrio ruožą skalauja itin švarus vanduo. Vasaros laikotarpiu, dėl dažnai pučiančių stiprių vėjų, šį kurortą yra pamėgę banglentininkai ir kiti vandens sporto mėgėjai. Pakrantėje veikia vandes pramogų, gultų bei skėčių nuomos punktai. Jeigu domina ramesnis poilsis, rekomenduojama bangomis mėgautis mažiau turistų lankomosose įlankose, esančiose už šio paplūdimio ribų.

Miesto paplūdimys. Vieta – Koso miestas.

Tai nedidelis miesto paplūdimys, kuris dėl geros lokacijos vasaros mėnesiais būna perpildytas. Jame veikia skėčių ir gultų nuoma. Be šio paplūdimio yra gausybė kitų. Vienas iš jų – Zouroudi. Tai puiki alternatyva, jei svečiuojatės Koso saloje trumpai ir nenorite keliauti po ją. Šalia paplūdimio yra keletas viešbučių ir užeigų.

 

 

 

Jau buvote Koso ar kitoje Graikijos saloje? Pasidalinkite savo įspūdžiais, patarimais arba nuotraukomis. Siųskite informaciją el. p. info@urkistravel.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.