Kosta Dorada. Geriausi Salou kurorto paplūdimiai

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Kosta Dorada. Geriausi Salou kurorto paplūdimiaiSalou yra populiariausias ir labiausiai apstatytas kurortas Kosta Doradoje, tačiau pagrindinis akcentas skiriantis šį miestą nuo kitų – ilgi, auksinio puraus smėlio paplūdimiai bei seklus ir skaidrus vanduo. Dauguma Salou paplūdimių yra apdovanoti Mėlynąja vėliava, reiškiančia, kad paplūdimys atitinka aukščiausius saugos, aplinkos saugos, vandens kokybės, paslaugų kokybės reikalavimus.

Geriausi Salou kurorto paplūdimiai yra šie:

Playa de Levante – populiariausias Salou kurorte paplūdimys, besitęsiantis net 1,2 km. Auksinis smėlis, skaidrus vanduo – traukte trauke ištroškusius vandens linksmybių. Paplūdimyje veikia skėčių ir gultų nuoma, barai, kavinės, yra sporto salė, vaikų žaidimų aikštelės, dušai, tualetai, tinklinio aikštelės, priėjimai žmonėms su negalia. Poilsiautojų saugumu rūpinasi gelbėtojai, reguliariai pravažiuoja policijos patruliai. Norintiems aktyvaus poilsio – galima mėgautis vandens sporto teikiamais malonumais. Paplūdimys apdovanotas Mėlynąja vėliava.

Playa Ponent – auksinis smėlio paplūdimys, galintis pasigirti mažesne ir ramesne aplinka, nei Playa de Levante paplūdimys, todėl jį renkasi šeimos, keliaujančios su vaikais. Paplūdimyje poilsiautojai ras gultų ir skėčių nuomos punktus, vaikų žaidimų aikšteles, dušus, tualetus. Yra priėjimai neįgaliesiems, dirba gelbėtojai. Galima užsiimti įvairiu vandens sportu. Playa Ponent paplūdimys įsikūręs į rytus nuo Playa de Levante ir ribojasi su Kambrilio kurortu.

Playa de Capellans – dar vienas ramesnis 250 metrų ilgio auksinio smėlio paplūdimys, apsuptas pušų giraičių, mažų uolų, bet tuo pačiu apstatytas viešbučiais ir apartamentais. Paplūdimyje veikia skėčių ir gultų nuoma, įrengti priėjimai žmonėms su negalia, budi gelbėtojai. Veikia keletas paplūdimio barų ir kavinių.

Playa Llenguadets – vienas iš pagrindinių kurorto paplūdimių išsiskiriantis ramesne aplinka. Auksinio smėlio paplūdimiai, skaidrus vanduo vilioja norinčius pasimėgauti saulės voniomis. Paplūdimys išsiskiria ir tuo, kad jame nėra nei barų, nei kavinių, nei kitų pramogų, todėl eidami poilsiauti nepamirškite gulto, maisto ir vandens.

Playa Llarga – 600 metrų ilgio ir 25 – 70 metrų pločio smulkaus auksinio smėlio ruožas, galintis pasigirti sekliu vandeniu. Paplūdimio viduryje yra uolienų atodanga, skirianti šią vietą į dvi dalis. Veikia gelbėtojų bokštelis, yra dušai. Artimiausi restoranai ir kavinės įsikūrę šiauriniame paplūdimio gale.

Playa Cala Cranc – mažytis, vos 70 metrų ilgio paplūdimys, įsikūręs gražioje vietoje tarp uolų, pušų ir prabangių vilų. Auksinis smėlis, rami aplinka – tai ko reikia idealiam poilsiui, o švarus vanduo ir įspūdingos povandeninės uolos vilioja norinčius panardyti. Šiame paplūdimyje nėra jokių nuomos punktų, veikia tik gelbėtojų bokštelis.

Cala de la Font – auksinio smėlio paplūdimys, šalia įspūdingų uolų, apaugusių pušimis. Vanduo čia šiltas, smaragdo spalvos. Pakrantėje gausu urvų, kuriuos praeityje buvę pamėgę vietiniai piratai. Paplūdimys tuščias, nėra gultų, skėčių ar kitų paslaugų nuomos punktų, stovi tik gelbėtojų stotis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.