Kurortai ir paplūdimiai Korfu saloje – Kavos, Paleokastritsa, Agios Gordios

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Kurortai ir paplūdimiai Korfu saloje

Planuodami kelionę dažniausiai norime, kad kurortas atitiktų kiekvieno poreikius. Šį kartą supažindiname su trimis populiariais kurortais Korfu saloje: Kavos, Paleokastritsa, Agios Gordios.

Kavos

Apie 50 km į pietus nuo Korfu miesto nutolęs Kavos kurortas laikomas vienu populiariausių pietinėje salos dalyje. Ramus pajūrio kaimelis tapo „gyvu“ kurortu, ypač mėgstamu jaunimo tarpe. Pagrindinė Kavos dalis, kuri driekiasi lygiagrečiai su pajūrio linija,  apstatyta viešbučiais, parduotuvėmis, barais ir restoranais. Sutemus miestelis pavirsta pasilinksminimo meka, kurioje muzika nutyla tik saulei kylant. Dienos metu poilsiautojai laisvalaikį leidžia aktyviame trijų kilometrų ilgio smėlio paplūdimyje. Puikiai įrengtame pajūrio ruože veikia skėčių, gultų nuoma, dušai. Vanduo švarus ir seklus, puikiai tinkantis poilsiaujantiems su vaikais. Turistai atostogas paįvairins pasiplaukiodami ekskursiniais laiveliais, dieną praleisdami netoliese esančiame vandens parke arba nuvykdami reguliariai kursuojančiais autobusais iki salos sostinės.

Paleokastritsa

Apie 25 km nuo Korfu miesto nutolęs kaimelis, išsidėstęs vakarinėje salos dalyje. Kosmopolitiškas kurortas driekiasi šalia kelio, vingiuojančio aplink nuostabias įlankėles ir vaizdingą uostą, iš kurio organizuojamos ekskursijos laivais į pėsčiomis ar automobiliu nepaskiekamus gražius paplūdimius. Paleokastritsa nuo senų laikų laikomas viena iš gražiausių vietų Korfu saloje, kuri vis dar išlaikiusi tradicinio kaimelio žavesį. Kurorte yra visko, ko gali prireikti poilsiaujančiam turistui: restoranai, parduotuvės, kavinės, barai, įvairaus apgyvendinimo galimybės, tinkančios ir šeimoms, ir poroms. Kurorte yra alyvmedžių miškų apsupti šeši nedideli smėlio – akmenukų paplūdimiai, skalaujami turkio spalvos vandens. Pagrindinis pajūrio ruožas vadinamas Paleokastritsa kaimelio pavadinimu. Nors tai ramus paplūdimys, apsuptas barų ir tavernų bei dėl nuostabaus povandeninio pasaulio mylimas nardytojų, tačiau jis geriausiai žinomas dėl ištisus metus šalto jūros vandens.

Agios Gordios

Autentiška graikiška atmosfera alsuojantis Agios Gordios kaimelis išsidėstęs vakarinėje salos pakrantėje. Nedidelis kurortas apsuptas žaliųjų alyvuogių miškų, o jo auksinio smėlio pakrantę skalauja krištolo skaidrumo vanduo. Tai vienas populiariausių paplūdimių Korfu saloje, kurio ilgis siekia daugiau nei pusantro kilometro. Jame nuomojami skėčiai, gultai, taip pat yra nardymo mokykla. Paplūdimys puikiai tiks šeimoms, ketinančioms atostogauti su vaikais, taip pat poroms, vyresnio amžiaus žmonėms. Yra daug veiklos ir vandens sporto užsiėmimų. Kaimelyje įsikūrę nemažai viešbučių, pensionų, apartamentų, parduotuvių, siauros kurorto gatvelės nusėtos restoranais ir tavernomis. Agios Gordios gerai žinomas dėl pasakiškų saulėlydžių. Kurortą nesudėtingai pasieksite viešuoju transportu arba išsinuomotu automobiliu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.