Kurortai ir paplūdimiai Korfu saloje – Sidari ir Acharavi

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Kurortai ir paplūdimiai Korfu saloje - Sidari ir AcharaviKorfu saloje yra daugybė kurortų, kurie atitiks kiekvieno poreikius. Praeitame rašinyje aprašėme tris salos miestelius – Kavos, Paleokastritsa, Agios Gordios, o šiame pateikiame Sidari ir Acharavi kurortų aprašymus.

Sidari

Gražaus laukinio kraštovaizdžio apsuptas Sidari kurortas išsidėstęs šiaurės vakarinėje salos dalyje, maždaug 40 km nuo Korfu miesto ir oro uosto. Iki 1980 metų tai buvo nedidelis žvejų kaimelis, virtęs į populiarų pajūrio kurortą. Nuo aštunto dešimtmečio kiekvienais metais kurortas vis plėtėsi, kol tapo toks, kokį matome šiandien.

Kurorte yra trys smėlio paplūdimiai. Pagrindinis – Sidari paplūdimys. Netoli centro ilgame smėlėtame pajūrio ruože veikia skėčių, gultų nuoma, užkandžių barai ir kavinės. Mėgstantiems aktyvesnį laisvalaikio praleidimą siūloma pasiplaukioti vandens slidėmis, valtimis, greitaeigiais kateriais, vandens dviračiais. Visi paplūdimiai smėlėti, vanduo skaidrus bei labai seklus, todėl idealiai tinkantis keliaujantiems su vaikais. Leisdami atostogas Sidari kurorte atrasite ir garsųjį Meilės kanalą (Canal D’Amour), tunelį taro dviejų uolų. Pasak legendos, jeigu sugebėsite perplaukti kanalą, greitai sutiksite savo svajonių partnerį.

Sidari – „gyvas“ kurortas. Pagrindinė miestelio gatvė nusėta restoranais, barais, tavernomis ir diskotekomis. Kaip paįvairinti laisvalaikį atras ir jaunas, ir pagyvenęs.

Turistams rekomenduojama neužsisėdėti vienoje vietoje. Iš kurorte esančio nedidelio uosto siūlomos ekskursijos laivais į izoliuotas Othoni, Mathraki ir Erikoussa salas, žinomas dėl pribloškiančių įlankėlių bei turkio spalvos vandens. Taip pat įmanoma ištyrinėti paplūdimius šiaurinėje Korfu dalyje – Roda ir Acharavi kurortuose arba smėlėtus pajūrio ruožus į vakarus nuo Sidari. Nesudėtingai pasieksite tradicinius salos kaimelius – Peroulades ir Avliotes bei atrasite dėmesio vertus Agios Stefanos, Agios Georgios Pagos paplūdimius.

Acharavi

Acharavi yra toliausiai į šiaurę nutolęs salos kurortas, gerai žinomas dėl Almyros paplūdimio, kuris laikomas didžiausiu visose septyniose Jonijos jūroje esančiose salose. Acharavi – vienas pirmųjų bei vienas geriausių kurortų Korfu.

Tai ne tik pajūrio kurortas, bet ir pagrindinis miestas šiaurinėje salos dalyje. Acharavi yra daug tavernų, barų, restoranų, kurie gali pasiūlyti įvairių patiekalų, pradedant tradicine graikų virtuve, baigiant italų ar kinų virtuvėmis. Dienai baigiantis muzikos ir šokių taip pat nepritrūks.

Acharavi kurorte driekiasi ilgas 3 kilometrų smėlėtas pajūrio ruožas, idealiai tinkantis šeimoms su vaikais. Jame yra gultai, skėčiai, persirengimo kabinos, dušai, barai, vandens sporto įrangos nuomos punktai, nardymo mokyklos – viskas ko reikia puikiam poilsiui paplūdimyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.