Maltos sala. Dingli uolos – vaizdingas pėsčiųjų maršrutas ir žavingi saulėlydžiai

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Maltos sala. Dingli uolos Šioje vietoje turistai mėgsta stebėti pasakiškus saulėlydžius, mėgaujasi beribiais žydros jūros toliais, leidžiasi į romantiškus pasivaikščiojimus bei iškylauja gryname ore. Dingli uolos – viena populiariausių lankytinų vietų Maltoje. Tai aukščiausias salos taškas, virš jūros pakilęs net 250 metrų!

Žvelgiant į Maltos žemėlapį, pakankamai aiškiai matyti, kad dauguma pagrindinių gyvenviečių įsikūrę šiaurinėje – rytinėje pusėje arba link salos vidurio, o štai, pietvakarių dalyje didesnių miestelių labai mažai. Šį salos kraštą daugiausiai sudaro statūs šlaitai arba neprieinamos uolos.

Iš visų pietvakarinėje pakrantėje esančių, labiausiai išsiskiriančios ir vaizdingiausios – Dingli uolos. Turistai į šią vietą plūsta pasigrožėti panoraminiais pakrantės vaizdais, pasivaikščioti patraukliu ir vaizdingu pėsčiųjų maršrutu. Tai taip pat puiki vieta mėgstantiems gamtą ir gryną orą.

Uolos pavadintos pagal netoliese esantį Dingli kaimelį, kuriam ypač tinka posakis „laikas vis dar sustojęs“. Tarp šių uolų ir Rabato miesto galima atrasti didžiausią žaliuojančią teritoriją saloje, gamtos mylėtojams žinomą, kaip Busketo sodai. Kažkada tai buvo medžioklei skirti plotai, kurie vėliau paversti į gražius sodus.

Dingli uolos yra vakarinėje salos pakrantėje, maždaug 13 km nuo sostinės Valetos. Jas pasieksite automobiliu arba kas valandą kursuojančiu autobusu.

Maltos Dingli uolos

Maltos Dingli uolos

Maltos sala. Dingli uolos

Maltos sala. Dingli uolos

Maltos sala. Dingli uolos

Maltos sala. Dingli uolos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.