Apie mokėjimo korteles: ne kreditinės, bet vis tiek galiu pirkti internetu!

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Apie mokėjimo korteles: ne kreditinės, bet vis tiek galiu pirkti internetu!

Norite internetu pirkti lėktuvo bilietus, rezervuoti nakvynę, išsinuomoti automobilį, nusipirkti viešojo transporto bilietus ar bilietus į muziejų, tačiau to nepadarysite turėdami paprastas mokėjimo korteles. Vis dėlto, kreditinių kortelių darytis taip pat nereikia! Nors jose dažniausiai būna pinigų limitas, kelionių draudimas, tačiau tokios kortelės ir brangesnės, ir ne visiems jas gali išduoti. Klausiate, ką daryti tokiu atveju? Yra įvairių debetinių kortelių, kuriomis laisvai galite atsiskaityti internetinėje erdvėje. Šį kartą trumpai apie jas…

Užsukę į SEB banko padalinį, galite pasidaryti Debit MasterCard kortelę. Šia kortele galėsite atsiskaityti visose internetinėse parduotuvėse bei prastose prekybos vietose tiek Lietuvoje, tiek užsienio šalyse.

DNB bankas jums gali išduoti Maestro kortelę. Tai kortelė, kuria galėsite atsiskaityti ir internete, ir įvairiuose prekybos centruose. Patogu pervesti darbo užmokestį, stipendiją, pensiją ar kitas pajamas.

SWEDBANK siūlo kelių tipų korteles – Maestro, jaunimo programos Zoom kortelę VISA Flag WEB bei Debit MasterCard. Šiomis kortelėmis galsite atsiskaityti ir prekybos centre, ir internetinėse parduotuvėse.

Kurią kortelę verta rinktis? Visos kortelės daugiau mažiau panašios, panašūs ir jų įkainiai, galiojimo terminai ir paslaugų mokesčiai. Siūlome pasidaryti kortelę tame banke, kuriame jau turite sąskaitą. Daugiau informacijos rasite bankų internetinėse svetainėse.

2 komentarai Apie mokėjimo korteles: ne kreditinės, bet vis tiek galiu pirkti internetu!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.