Noriu į Liuksemburgą! Kaip pigiai nuvykti?

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Noriu į Liuksemburgą! Kaip pigiai nuvykti? Liuksemburgas – nedidelė valstybė vakarų Europoje, besiribojanti su Vokietija, Belgija ir Prancūzija. Nors tiesiogiai į šią šalį nuskristi nei su įprastomis, nei su pigių skrydžių kompanijomis negalime, yra kitas būdas, kaip pasiekti pigiai Liuksemburgą.

Be abejonės, be pigių skrydžių kompanijos neišsiversime. Pirmiausia, reikės nuskristi iki Briuselio Šarlerua arba Frankfurto Hanas oro uostų. Būtent iš jų važiuoja autobusai, kurių dėka galime pasiekti Liuksemburgą, Prancūziją ar netgi – Portugaliją.

Su maršrutiniais autobusais Flibco (www.flibco.com) iš išvardintų oro uostų Liuksemburgą galima pasiekti vos per 2 valandas, o bilietų kainos į vieną pusę prasideda nuo 5 eurų*. Žinoma, tokios kainos bus jeigu bilietus pirksite internetu ir iš anksto, o didžiausia tikimybė rasti bilietų mažiausiomis kainomis – ne piko metu.

Hanas oro uosto Liuksemburgo kryptimi autobusas kursuoja nuo 04:20 ryto iki 00:45 val. nakties, iš Liuksemburgo į Hanas oro uostą autobusai važiuoja nuo 02:30 nakties iki 21:45 val. vakaro.

Šarlerua oro uosto Liuksemburgo kryptimi autobusai pradeda judėti nuo 05:35 ryto iki 23:50 val. vakaro. Iš Liuksemburgo į Šalrerua oro uostą autobusai važiuoja tarp 02:10 – 20:25 val.

Autobusai nauji, patogūs su oro kondicionieriais. Tarp sėdynių nemažai vietos kojoms. Kėdės lanksčios, todėl galėsite tiek sėdėti, tiek gulėti. Jūsų saugumui prie kiekvienos kėdės yra saugos diržai, kuriuos rekomenduojama važiuojant būti užsisegus.

Įdomi kelionė bus tiems, kurie susiplanuos išvykimą iš Šarlerua ar Hanas oro uosto per Liuksemburgą į Tjonvilį arba Mecą Prancūzijoje. Vienos kelionės metu aplankysite ne vieną miestą, parsivešite daug įspūdžių, o pigių autobuso bilietų dėka – išleisite labai mažai pinigų.

Tvarkaraščius ir bilietų kainas bei kitą svarbią informaciją sužinosite apsilankę jų oficialioje internetinėje svetainėje – www.flibco.com.

* Kainos gali kisti, priklausomai nuo vykdomų akcijų.

Maršrutai į Liuksemburgą

1 komentaras to Noriu į Liuksemburgą! Kaip pigiai nuvykti?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.