Pervežimo iš oro uosto į viešbutį ir atgal kompanijos Maltoje

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Pervežimo iš oro uosto į viešbutį ir atgal kompanijos MaltojeOrganizuojatės kelionę į Maltą savarankiškai? Šaunu! Dažniausiai taip bus pigiau, rasite didesnį viešbučių pasirinkimą, patys matysite už ką ir kiek mokate. Žinoma, kelionės planavimas atima nemažai laiko, tačiau tuo pačiu sutaupoma ir pinigų. O kad papildomai nereikėtų sukti galvos dėl nuvykimo iš/į oro uostą, rekomenduojame pervežimų kompanijas Maltoje – Maltatransfer, Maltatransfers, A2btransfers.

Maltatransfertinklalapis, kuriame galima užsisakyti pervežimą iš oro uosto į viešbutį ir atgal. Keleiviai pervežami patogiais automobiliais, mikroautobusais arba autobusais.

Užsisakius viešbutį, galima nesunkiai užsisakyti ir pervežimą, kurio kaina asmeniui nuo 7 eurų į vieną pusę (nuo 14 eurų į abi puses). Kūdikiai keliauja nemokamai. Nesudėtingoje užsakymo formoje jums reikės suvesti į kokį viešbutį keliaujate, datas, keleivių skaičių, skrydžio numerį – ir jau po kelių minučių būsite nusipirkę paslaugą.

Kompanija keleivius veža į daugiau kaip 50 viešbučių, esančių visoje Maltoje ir Gozo saloje.

Pervežimą užsisakysite www.maltatransfer.com tinklalapyje.

Pervežimas

Pervežimas nurodytas asmeniui, keliaujančiam į abi puses

Maltatransfers – dar vienas pervežimo paslaugų Maltoje tinklalapis, kuris skiriasi tik viena raide nuo pirmosios firmos. Keleiviai gali būti vežami automobiliu, mikroautobusu ar netgi autobusu. Kelionės kaina priklauso nuo kurorto, ji skaičiuojama ne nuo žmogaus, o nuo pervežimo. Kuo daugiau žmonių važiuoja – tuo kelionė pigesnė. Šios kompanijos paslaugomis apsimoka naudotis tuomet, kai keliauja 4 ir daugiau asmenų.

Pervežimą užsisakysite www.maltatransfers.com tinklalapyje.

Pervežimas

Nurodytos pervežimo kainos į kurortus grupelėms (į vieną pusę)

A2Btransfers – trečia ir, ko gero, pigiausiai keleivius aptarnaujanti firma. Ši kompanija žmones perveža ne tik Maltoje, bet ir daugelyje kitų šalių. Jų kainos priklauso nuo to, kokia transporto priemone važiuosite. Pigiausias pervežimas bus pasirinkus „Shutlle Bus“ paslaugą. Daugiau informacijos apie firmą skaitykite paspaudę nuorodą.

Pervežimą užsisakysite mūsų tinklalapyje arba paspaudę šią nuorodą.

Pervežimas Maltoje

Pervežimas asmeniui į abi puses 5,22 euro (18 Lt). Kainos dažnai keičiasi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.