Pigus keliavimo būdas iš Lietuvos į Kopenhagą ir atgal

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Pigus keliavimo būdas iš Lietuvos į Kopenhagą ir atgalMūsų tautiečių pilna visame pasaulyje, ne išimtis ir Danijoje. Tik deja, kol kas pigios avialinijos iš Lietuvos neskrenda į šią šalį, todėl dauguma mūsų, greičiausiai, naudojamės įprastomis avialinijomis, kurios tiesiogiai skraido iš Vilniaus arba Rygos. Vis dėlto, yra keletas būdų kaip pigiau nukeliauti į Kopenhagą. Vienas pigiausių variantų pasiekti Danijos sostinę skristi iki Geteborgo, o iš jo autobusu važiuoti iki Kopenhagos. Daniją galima pasiekti trimis autobusų kompanijomis: „GoByBus“, „Swebus Express“, „Eurolines“.

 

GobybusGoByBus

Pirmoji autobusų kompanija, su kuria lengvai ir pigiai galima pasiekti Kopenhagą yra GoByBus autobusų tinklas, kurio tinklalapis http://www.gobybus.se.

Nors kompanija veža keleivius į Kopenhagą ir iš Stokholmo, ir iš Oslo autobusų stočių, pigiausia kelionė bus keliaujant iš Geteborgo. Šis miestas yra arčiausiai Danijos sostinės, todėl kelionė bus ne tik pigesnė, bet ir trumpesnė.

 

Swebus ExpressSwebus Express

Švedijos autobusų lyderis, kuris per metus perveža net 2 milijonus keleivių.  Su šia kompanija galima pasiekti ne tik Daniją, bet ir Čekiją, Norvegiją, Vokietiją. Swebus Express internetinis tinklalapis – http://www.swebus.se.

 

 

 

EurolinesEurolines

Europos autobusų tinklas, kurio dėka galime pasiekti begalę miestų esančių ne tik Europoje, bet ir Skandinavijoje. Jų internetinis adresas – http://www.eurolines.com. Šios firmos autobusai taip pat važiuoja iš Geteborgo į Kopenhagą.

 

 

Komentaras

Susiderindami skrydžius su autobusų išvykimo laikais atsiveria galimybė žymiai pigiau nukeliauti iki Kopenhagos ir iš jos į Lietuvą. Tiesa, kelionė užtruks ilgiau negu skrendant tiesiogiai.

Visos kompanijos patikimos ir veža keleivius naujais autobusais. Bilietus galite įsigyti tiesiogiai, be tarpininkų, jų internetinėse svetainėse. Kainos visų trijų kompanijų skiriasi, todėl planuodamiesi kelionę, nepatingėkite patikrinti visus tinklalapius, juolab, jeigu su viena kompanija nesusiderins laikai su skrydžiu, galbūt susiderins su kita.

Geteborgo (City), Stokholmo (Skavsta) ir Oslo (Rygge) oro uostai yra už miesto ribų. Skaičiuodami kainą nepamirškite įtraukti išlaidų nuvažiavimui iš/į oro uostą.

Pigiausi tarpmiestinių autobusų bei autobusų, važiuojančių iš oro uosto į autobusų stotį ir atgal, bilietai bus vykstant tik iš/į Geteborgą.

Tiek lėktuvo, tiek autobuso bilietų ieškokite bent prieš 8 savaites iki norimo išvykimo. Kompanijos mėgsta skelbti akcijas.

Autobusų tvarkaraščius ir kitą informaciją rasite apsilankę nurodytuose interneto puslapiuose.

Iki Stokholmo, Geteborgo ar Oslo pigiai nuskrisite su Airijos pigių skrydžių kompanija Ryanair. Jų internetinis puslapis – www.ryanair.com.

Beje, tai puiki idėja pakeliauti ne tik po sostines, bet ir po mažesnius miestus. Tereikia nusipirkti lėktuvo bilietus iki Oslo, Geteborgo ar Stokholmo ir leistis į pažintinę kelionę autobusais po visą Skandinaviją!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.