Faro – ir poilsiui, ir pramogoms

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Faro - ir poilsiui, ir pramogomsFaro ne visada  priklausė Portugalijai. Iki XIII amžiaus miestas buvo Maurų karalystės sudėtyje. Todėl skirtingai nei kituose Portugalijos miestuose, Faro vis dar galima pajausti Šiaurės Afrikos dvasią. XVI amžiuje miestas kentėjo nuo Esekso grafo, o XVIII amžiuje nuo serijos stiprių žemės drebėjimų. Nepaisant to, Faro sugebėjo atsitiesti bei tapti regiono centru.

Algarvės regiono sostine tituluojamas Faro – viena mėgstamiausių atostogų krypčių Portugalijoje. Poilsiautojų mylimas miestas išsidėstęs šalia gražiausio gamtos stebuklo regione – Ria Formosa parko. Šį natūraliai susiformavusį gamtos lopinėlį sudaro net 60 km besidriekiančios lagūnos, natūralios kopos bei stulbinančio grožio paplūdimiai.

Ramus ir šiltas vandenyno vanduo bei nuostabūs paplūdimiai kiekvienais metais pritraukia tūkstančius atostogautojų, kurie čia randa ne tik poilsį, bet ir pramogas. Ypač šią kryptį pamėgę vandens sporto entuziastai, kuriems Faro – tikras rojus.

Faro miestas yra užimtas kosmopolitinis centras, siūlantis daugybę pramogų, parduotuvių, restoranų. Savaitės trukmės atostogos prabėgs kaip viena diena. Norėsis grįžti dar ir dar kartą. Vis dėlto, nors miestas ir tapo regiono centru, jam pavyko išsaugoti tradicinį savo žavesį, kuris puikiai atsiskleidžia vaikščiojant siauromis senamiesčio gatvelėmis.

Portugalija_Algarve

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.