Priežastys, kodėl verta užsisakyti pervežimą iš oro uosto ir atgal

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

kodėl verta užsisakyti pervežimą iš oro uosto ir atgal

Skrydžių kompanijoms pasiūlius pigius lėktuvų bilietus įvairiomis kryptimis prasidėjo savarankiškų kelionių bumas. Nusiperkame skrydį, viešbutį, tačiau kur kas rečiau pagalvojame apie pervežimą iš oro uosto į viešbutį ir iš viešbučio į oro uostą. Šią paslaugą taip pat galime nusipirkti savarankiškai, o jos užsakymas nebus sudėtingesnis nei viešbučio ar skrydžio rezervacija.

Kiekvieno patogumui, galima užsisakyti du pervežimo tipus – bendrą (Shuttle bus) ir privatų. Pasirinkus bendrą pervežimą su jumis keliaus ir kiti asmenys, vykstantys į viešbutį ar oro uostą panašiu laiku. Dėl to oro uoste ir/ar kelyje užtruksite kur kas ilgiau nei užsisakę privatų pervežimą, kuriuo būsite pervežti tik jūs.

Pateikiame jums keturias priežastis, kodėl verta užsisakyti pervežimą iš oro uosto į viešbutį ir atgal.

Ankstyvas/vėlyvas skrydis

Pigių skrydžių kompanijos dažnai mėgsta skrydžius organizuoti anksti ryte arba vėlai vakare. Ir tai ne visada patogu. Atskridus į paskirties vietą vakare ar išskrendant iš jos ryte gali nevažiuoti arba retai važiuoti viešasis transportas. Oro uosto taksi arba taksi iškvietimas prie viešbučio gali ženkliai patuštinti piniginę, ypač kai nežinote jų įkainių. Todėl viena iš išeičių, kaip greitai ir patogiai pasiekti viešbutį ar oro uostą – pervežimas.

Nuovargis

Įsivaizduokite, kad jūsų skrydis ryte. Keliatės iš lovos švintant, važiuojate kelias valandas iki oro uosto. Jame praleidžiate apie porą valandų. Tuomet trijų valandų skrydis, po kurio dar reikia kaip nors nukeliauti iki viešbučio. Nuovargis garantuotas, ne tik jei skrydis ryte, bet ir dieną ar vakare. O juk atostogos! Taip norisi kuo greičiau ištiesti kojas plačioje ir minkštoje viešbučio lovoje, nulėkti prie jūros ar pasimėgauti saulės voniomis prie baseino. Kodėl visų laukiančių malonumų nepagreitinus užsisakius pervežimo bent į vieną pusę?

Keliavimas su mažais vaikais

Laukia nuostabios atostogos su visa šeima? Nuostabu! Tačiau kelionė iki viešbučio ar atostogoms baigiantis – iki oro uosto, gali būti tikrai varginanti. Maži, visur ropojantys vaikučiai, vežimėlis bei pilni lagaminai. Greičiausiai tik ir svajosite kuo greičiau pasiekti viešbutį. Bent dalis rūpesčių atsimes užsisakius pervežimą. Beje, kūdikiams ši paslauga dažniausiai nemokama, o vaikai iki tam tikro amžiaus keliauja su nuolaidomis.

Patogumas

Vienas smagiausių dalykų gyvenime – ruoštis artėjančioms atostogoms ir, be abejo, pačios atostogos. Tačiau jeigu dirbate, lieka mažai laiko joms pasiruošti. O juk norisi ne tik lagaminus susidėti, bet ir pasiskaityti apie šalį, lankytinus objektus bei, galiausiai, susižinoti informaciją kaip reikės nuvykti iki viešbučio. Jums tereikia tik pervežimo tinklalapio, kurio adresą rasite šio straipsnio apačioje, viešbučio  pavadinimo ir galėsite užsisakyti pervežimą vos per kelias minutes. Atvykus į oro uostą jūs būsite patogiai ir greitai nuvežti iki užsisakyto viešbučio durų, o atostogoms baigiantis – į oro uostą.

Daugiau apie pervežimo paslaugą sužinosite mūsų tinklalapyje, adresu www.urkistravel.lt/pervezimas. Čia rasite pervežimo atmintinę, dažniausiai užduodamus klausimus, užsakymo instrukciją ir užsakymo formą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.