5 vieni iš geriausių Santorini paplūdimių

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

5 vieni iš geriausių Santorini paplūdimiųBaltas, raudonas, pilkas arba juodas smėlis, krištolo skaidrumo vanduo ir įspūdingai susiformavusios vulkaninės uolos. Visai tai – Santorini saloje, kurioje galima rasti vienus geriausių paplūdimių Viduržemio jūros regione.

Raudonasis

Raudonasis paplūdimys laikomas vienu žinomiausių bei gražiausių Santorini saloje. Jam žavesio suteikia supančios raudonos spalvos vulkaninės kilmės uolos bei akmenukai, skalaujami žydro jūros vandens. Nors paplūdimys yra izoliuotas, tačiau turistų, norinčių pamatyti unikalų peizažą, tikrai netrūksta. Šis raudonais ir juodais akmenukais nusėtas pajūrio ruožas gali būti pasiekiamas turistiniu laiveliu arba per 10 minučių pėsčiomis nuo Akrotiri kaimelio.

Kamari

Kamari yra populiarus pajūrio kurortas, esantis apie 10 km į pietryčius nuo Santorini sostinės Firos. Juodą pakrantės smėlį skalauja krištolo skaidrumo vanduo. Jame veikia gultų, skėčių nuomos punktai, galima mėgautis įvairiomis vandens sporto pramogomis.

Perisa

Vienas geriausių Santorini paplūdimių. Netoli Emporio kaimo esantis ilgas tamsaus smėlio pajūrio ruožas yra skalaujamas krištolo skaidrumo vandens. Šalia esantys kalnai vasaros laikotarpiu pakrantę apsaugo nuo pučiančių vėjų, todėl galima mėgautis ne tik saulėtu oru, bet ir ramia jūra.

Monolithos

Šis paplūdimys yra visai šalia Kamari paplūdimio. Tai viena populiariausių pakrančių saloje, kurią ypač vertina vietiniai gyventojai bei šeimos su mažais vaikais. Paplūdimį mėgstamu daro juodo smėlio pajūrio ruožas, kurio seklią pakrantę skalauja visada ramus jūros vanduo. Jame įrengtos vaikams skirtos žaidimų aikštelės, suaugusiems skirtos paplūdimio tinklinio ir krepšinio aikštelės, veikia skėčių ir gultų nuomos punktai.

Vlychada

Paplūdimį supančios baltos spalvos uolos primena mėnulio kraštovaizdį. Tai vienas iš gražiausių bei geriausiai organizuotų paplūdimių Santorini saloje. Ši tamsaus smėlio nusėta pakrantė idealiai tinka tiems, kurie mėgsta ramų poilsį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.