Ką veikti savaitgalį Taline su vaikais?

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Ką veikti savaitgalį Taline su vaikais? Jei norite patirti naujų neišdildomų įspūdžių kartu su savo vaikais – aplankykite Taliną. Estijos sostinė yra visai netoli mūsų, skrydis lėktuvu trunka vos valandą, tad į kelionę galite drąsiai pasiimti ir jauniausias savo atžalas. Vienoje vaikams draugiškiausių sostinių – Taline – žaidimai tyko kiekviename žingsnyje, o žiemą karusele galima apskrieti net Kalėdų eglę.

Žvaigždžių bokšte ieškomas būsimas jaunikis

Talino Kadriorgo parke įsikūręs muziejus „Miiamilla“ yra, ko gero, mėgstamiausia vaikų žaidimų vieta sostinėje. Muziejuje vaikai kartu su bendraminčiais ar suaugusiais draugais gali išbandyti įvairius naujausius žaidimus – modernius konstruktorius, valdomas mašinėles, kalbančias lėles, sudalyvauti eilėje lavinamųjų užsiėmimų bei dirbtuvėlių. Be to, visos mažosios princesės vos panorėjusios gali pakilti į specialų žvaigždžių stebėjimo bokštą ir pasidairyti savo būsimo princo. Tuo metu tėveliai gali ramiai mėgautis kvapnia arbata jaukioje muziejaus kavinėje.

Pažintis su lėlių teatro pasauliu

O jei panorėsite išvysti dar daugiau lėlių, būtinai užsukite į Talino senamiestyje esantį lėlių muziejų-teatrą „Nuku“. Jis buvo sukurtas tam, kad žavėtų visus: „Nuku“ muziejuje sužinosite, kaip yra kuriamos lėlės-marionetės, pažinsite skirtingas jų rūšis, priversite jas judėti per lietimui jautrius ekranus ar netgi žvelgti baimei į akis šiurpulingame lėlių siaubo kambaryje. Ar minėjome, kad muziejuje galima susikurti lėlę ir sau? Tikrai taip, jei tik sudalyvausite teatro kūrybinėse dirbtuvėlėse. Muziejus veikia kiekvieną dieną, išskyrus pirmadienį.

Pramogos prie pietų stalo

Vos mažieji išalks, užsukite į vietinių pamėgtą „Koogel Moogel“ kavinę, įsikūrusią ant Tompea kalvos. Ši vieta patiks ne tik kokybišką ir su meile ruoštą maistą vertinantiems tėveliams, bet ir mažiesiems, kurių patiekalai čia labiau primins nuotaikingus meno kūrinius nei tiesiog porciją keptų bulvyčių. Kavinėje skamba gyva muzika ir jei norite, galite net paprašyti asmeninės muzikos pamokos. Jei po vietinių vaišių pilve dar liks šiek tiek vietos, būtinai užsukite deserto į seniausią Estijos kavinę „Maiasmokk“. Čia jums patieks šviežutėlių kepinių, pyragaičių, rankų darbo saldainių. Kavinėje taip pat veikia nemokamas Marcipano muziejus. Įdomu tai, kad ši saldi migdolų masė Estijoje pirmiausiai buvo pradėta naudoti ne konditerijoje, o medicinoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.