Savarankiškam atostogų planavimui: pigus pervežimas iš oro uosto iki viešbučio ir atgal

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

pigus pervežimas iš oro uosto iki viešbučio ir atgal Keliaudami savarankiškai kartais pagalvojame – būtų smagu, kad nereikėtų rūpintis, nuvykimu iš oro uosto iki savo viešbučio, o atostogom baigiantis – nuvežimu atgal į oro uostą. Juk atostogos! Mažiausiai norisi sukti galvą dėl tokių dalykų. Ar ne tiesa?

Dauguma kelionių agentūrų siūlo pervežimo paslaugą, tačiau kainos dažnai prasilenkia su realybe. Taip yra dėl to, jog kelionių agentūros taiko didelius tarpininkavimo mokesčius.

UrkisTravel.lt siūlo puikią išeitį norintiems užsisakyti pervežimą ir tuo pačiu už jį mokėti tiek, kiek iš tikro kainuoja tokia paslauga. Golfbookers Ltd, veikianti su A2btransfers ir ResortHoppa prekiniais ženklais, mums sukurė specialią nuorodą, per kurią pervežimo užsakymas užtruks vos 5 minutes.

Pervežimą per mūsų nuorodą užsisakysite iš piminių paslaugos teikėjų, dėl to išvengsite aptarnavimo mokesčių. Už pervežimą mokėsite tiek, kiek ši paslauga iš tikro kainuoja.

Galvojate, kad toks malonumas brangus? Klystate. Nuo šiol susiplanuoti savarankišką kelionę ir užsisakyti pervežimą iš oro uosto į Koso, Fuerteventuros, Gran Kanarijos, Tenerifės, Rodo, Maljorkos, Maltos, Kipro, kai kuriuos Kosta Blankos, Kosta de Sol, Algarvės kurortus, bus dar paprasčiau, be to, sutaupysite nemažai pinigų! Pervežimas šiomis kryptimis bus už patrauklią kainą.

Pervežimo privalumai:

– Nereikės galvoti, kaip nuvykti iš oro uosto į viešbutį ir atgal, ypač tada, kai skrydis anksti ryte ar vėlai vakare;

– Tai viena pigiausiai pervežimo paslaugas teikiančių įmonių;

– Taikomos nuolaidos vaikams iki 13 metų, o kūdikiai iki 2 metų pervežami nemokamai;

– Kiekvienas keleivis gali turėti vieną rankinio ir vieną registruoto bagažo vienetą;

– Galima internetu keisti užsakymo duomenis arba jį atšaukti;

– Jūsų patogumui, įmanoma pasirinkti pervežimo tipą – tik jums skirtą taksi arba vietą autobuse;

– Šios kompanijos paslaugomis galite naudotis įvairiose pasaulio šalyse: Albanijoje, Australijoje, Austrijoje, Belgijoje, Bolivijoje, Bulgarijoje, Kanadoje, Kanarų salose, Korsikoje, Kroatijoje, Malaizijoje, Tailande, Turkijoje, Portugalijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Jungtinėje Karalystėje, Meksike, Maroke ir daugelyje kitų šalių.

Daugiau informacijos sužinosite paspaudę vieną iš trijų žemiau esančių nuorodų:

 

<<Dažniausiai užduodami klausimai>> <<Pervežimo instrukcija>> <<Pervežimo užsakymas>>

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.