Sicilija. Geriausi paplūdimiai netoli Palermo

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Sicilija. Geriausi paplūdimiai netoli Palermo Palermas – vienas lankomiausių Sicilijos miestų, kuriame kiekvienas turistas atranda ką nuveikti ir pamatyti. Tačiau pagrindinė priežastis dėl ko verta aplankyti šį salos miestą – paplūdimiai. Interneto svetainė palermo.com rekomenduoja aplankyti šiuos paplūdimius: Mondelo, Aspra, Čefalu, San Vito Lo Capo, Isola delle Femmine ir Arenela. Paplūdimiai išsidėstę šalia miesto arba iki valandos kelio automobiliu.

Mondelo

Šalia Palermo esantis auksinio smėlio Mondelo paplūdimys pritraukia tūkstančius poilsiautojų, ieškančių saulės, smėlio bei jūros. Tai ideali vieta šeimoms, mėgstantiems plaukioti bei tiems, kurie tiesiog nori atvėsti turkio spalvos vandenyje.

Aspra

Aspra yra nedidelis žvejų miestelis, esantis netoli Palermo miesto. Jo nedidelis paplūdimys gerai žinomas dėl čia pat parduodamų vienų iš skaniausių ledų Sicilijoje bei dėl gražių saulėlydžių. Aspra paplūdimį skalaujantis Viduržemio jūros vanduo šiltas didžiąją metų dalį. Norintiems ramesnio poilsio, paplūdimyje rekomenduojama apsilankyti vasaros pabaigoje arba rudenio pradžioje, kuomet poilsiautojų skaičius yra ženkliai sumažėjęs.

Čefalu

Šiek tiek poilsiautojų primirštoje šiaurinėje Sicilijos pakrantėje yra Čefalu paplūdimys. Nors jis nuo Palermo nutolęs apie valanda kelio automobiliu į rytus, tačiau apsilankyti čia rekomenduojama. Čefalu – ilgas auksinio smėlio paplūdimys, idealiai tinkantis šeimoms su vaikais.

San Vito Lo Capo

San Vito Lo Capo yra nedidelis pajūrio kurortas, esantis maždaug valanda kelio automobiliu į vakarus nuo Palermo miesto. Dėl auksinio smėlio, skaidraus vandens bei egzotiško kraštovaizdžio lankytojai šį paplūdimį yra praminę Italijos Karibais.

Isola Delle Femmine

Isola Delle Femmine paplūdimys yra šiek tiek į vakarus nuo Palermo. Tai gana didelis viešas balto smėlio paplūdimys, skalaujamas krištolo skaidrumo vandens. Kerintis paplūdimio kraštovaizdis bei šiltas jūros vanduo kiekvienais metais pritraukia tūkstančius poilsiautojų.

Arenella

Retai kada perkrautas Arenella paplūdimys yra netoli Palermo (tokiu pat pavadinimu yra pavadintas paplūdimys ir Sirakūzuose). Paplūdimys yra nedidelėje vaizdingoje pasagos formos įlankoje, kurią supa svaiginančių žalių kalvų fonas. Balto smėlio pakrantę skalaujantis itin skaidrus vanduo puikiai tiks ieškantiems ramaus poilsio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.