Stokholmo Skavsta oro uostas: kaip nuvykti iš oro uosto į miesto centrą?

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Stokholmo Skavsta oro uostas Tarptautinis Skavsta oro uostas yra visai šalia Nykopingo miestelio, o nuo Stokholmo nutolęs apie 100 km į pietvakarius. Tai antrasis pagal dydį oro uostas Stokholme ir trečiasis visoje Švedijoje. Šį oro uostą renkasi pigios avialinijos, tokios kaip Ryanair ir Wizzair.

Vykstantiems iki Nykopingo

Iki Nykopingo miestelio važiuoja autobusai, kurių numeris 515 ir 715. Jie pradeda važiuoti nuo 4 val. ryto iki pusė 12 nakties. Bilietėlio kaina į vieną pusę 30 SEK (Švedijos kronų). Juos nusipirksite oro uoste esančiame bilietų pardavimo punkte arba pas vairuotoją, mokėdami banko kortele. Gryni pinigai nepriimami!

Vykstantiems iki Stokholmo

Iš Skavstos oro uosto iki Stokholmo važiuoja Flygbussarna autobusai. Jų važiavimo grafikas yra priderintas prie skrydžio: iš oro uosto autobusai išvažiuoja 20-30 min. po lėktuvo nusileidimo.

Kelionės trukmė iš oro uosto iki Stokholmo autobusų stoties apie 80 minučių. Bilieto kaina nuo SEK 159 į vieną pusę ir nuo SEK 285 perkant bilietus iš karto į abi puses. Internetu užsakyti bilietai – pigesni.

Oro uoste bilietus nusipirksite prie autobuso sustojimo arba atvykimo salėje esančiuose automtuose, Flygbussarna bilietų pardavimo punkte. Autobusų stotyje bilietai parduodami prie 2, 3, 5 vartų esančiuose automatuose arba Flygbussarna bilietų pardavimo punkte. Bilietus taip pat nusipirkti galite internetu: http://www.flygbussarna.se.

 

 

 

2 komentarai Stokholmo Skavsta oro uostas: kaip nuvykti iš oro uosto į miesto centrą?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.