TOP 10: Populiariausi naktiniai klubai Amsterdame

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Populiariausi naktiniai klubai Amsterdame Amsterdamas pramogų gausa „nesiskundžia“. Čia pramogos pačios „siūlosi“. Kiekvienas nukeliavęs į Nyderlandų sostinę tikrai atras, ką įdomaus ir linksmo nuveikti. O jaunimas, kaip visi žinome, pašėlti tikrai mėgsta, todėl kviečiame susipažinti su geriausiais miesto naktiniais klubais.

JIMMY WOO

Spalvingiausias ir turbūt populiariausias naktinis klubas Amsterdame, kuriame dažnai vyksta įvairūs ekstravagantiški vakarėliai. Dėl šios priežasties, neesant svečių sąraše, į jį patekti nebus lengva. Šokių aikštelėje yra puiki garso sistema, o apšvietimą sudaro net 12 000 mažų lempučių, kurios pagyvina modernų klubo dizainą, susiliejantį su senovės kintiečių dvasia. Klube yra grojama Hip Hop, R&B, Disco, Soul, Funk, House stiliaus muzika.

Adresas: Korte Leidsedwarsstraat 18, Amsterdam 1017 RE

Tinklalapis: www.jimmywoo.com

Amsterdamo naktiniai klubai

Jimmy Woo klubas. jimmywoo.com nuotr.

ESCAPE

Tai vienas didžiausių naktinių klubų Amsterdame, kuriame vienu metu gali šokti apie 2000 house ir techno muziką mėgstančių gerbėjų. Būtent šie muzikos stiliai dažniausiai grojami Escape klube. Naujausios garso ir šviesos technologijos, išskirtiniai vakarėliai, klubo erdvė – visa tai vilioja daugumą lankytojų.

Adresas: Rembrandtplein 11, Amsterdam 1017 CT

Tinklalapis: www.escape.nl

Amsterdamo naktiniai klubai

Escape klubas. escape.nl nuotr.

PARADISO

Klubas įsikūręs 1968 metai pastatytoje bažnyčioje, šiuo metu Paradiso geriau žinomas kaip gyvos muzikos vieta, savaitgaliais tampanti naktiniu klubu, kuriame groja tiek vietiniai, tiek tarptautiniai dj’ai. Norint pabuvoti šiame klube, bilietus reikėtų pirkti internetu.

Adresas: Weteringschans 6-8, Amsterdam 1017 SG

Tinklalapis: www.paradiso.nl

Amsterdamo naktiniai klubai

Paradiso klubas. paradiso.nl nuotr.

PANAMA

Pramogų kompleksas, kuris buvo įkurtas 2001 metais, siūlo daugybę laisvalaikio praleidimo būdų. Čia galėsite pavakarieniauti, pasišokti šokių salėje ar pažiūrėti spektaklį teatre, o savaitgaliais, skambant electro ir house muzikai, šėlti kupinuose energijos vakarėliuose.

Adresas: Oostelijke Handelskade 4, Amsterdam 1019 BM

Tinklalapis: www.panama.nl

Amsterdamo naktiniai klubai

Panama klubas. panama.nl nuotr.

STUDIO 80

Vienas populiariausių „underground“ stiliaus naktinių klubų, įsikūręs Rembranto aikštėje. Klubas pasižymi kontrastingu interjeru. Vienu metu, dviejose salėse, skambant electro, techno ir house muzikai gali linksmintis 300 žmonių.

Adresas: Rembrandtplein 17, Amsterdam 1017 AC

Tinklalapis: www.studio-80.nl

Amsterdamo naktiniai klubai

Studio 80 klubas. studio-80.nl nuotr.

BITTERZOET

Netoli Raudonųjų žibintų kvartalo įsikūręs naktinis klubas Bitteroet, siūlo linksmintis pagal hip-hop, indie, rock stiliaus muziką. Tai nėra didelis klubas, tačiau jis labai populiarus tarp vietinių gyventojų. Turistai, kurie mėgaujasi gyvos muzikos garsais gali užsukti į šį klubą, nes jame vyksta gyvo garso koncertai, kuriuose groja ne tik vietiniai, bet ir muzikantai iš užsienio.

Adresas: Spuistraat 2, Amsterdam 1012 TS

Tinklalapis: www.bitterzoet.com

Amsterdamo naktiniai klubai

Bitterzoet klubas. bitterzoet.com nuotr.

CLUB NL

Klubas duris atvėrė 1999 metais, propaguodamas lounge stiliaus muziką, tačiau besikeičiant laikams pradėjo groti ir house muziką. Šiame, Amsterdamo širdyje įsikūrusiame klube, plokšteles suko įžymieji Trentemøller ir Ruis da Silva, šėlo tokios žvaigždės kaip Mikas Džageris ir Naomi Kembel. Klubas atviras kiekvieną vakarą, tad rekomenduojama užsukti bent paragauti kokteilio.

Adresas: Nieuwezijds Voorburgwal 169, Amsterdam

Tinklalapis: www.clubnl.nl

Amsterdamo naktiniai klubai

Club NL. clubnl.nl nuotr.

CLUB 8

Tai vienas keisčiausių Amsterdamo naktinių klubų su erdve sale bei bilijardo stalais, esančiais aukštu žemiau. Vienintelis šio klubo trūkumas tas, jog jis įsikūręs užmiestyje. Tačiau tikrai vertas dėmesio. Jame grojama indie, minimal, electro stiliaus muzika.

Adresas: Admiraal de Ruyterweg 56B, Amsterdam 1056 GL

Tinklalapis: www.club-8.nl

Amsterdamo naktiniai klubai

Club 8. club-8.nl nuotr.

SUGAR FACTORY

Miesto centre įsikūręs klubas turi įkvepiančią ir nuo kitų klubų išsiskiriančią programą. Programa prasideda anksti vakare meno parodomis, madų ir multimedijos šou, muzikos grupių pasirodymais. Jame ypač populiarūs teminiai vakarėliai.

Adresas: Lijnbaansgracht 238, Amsterdam 1017 PH

Tinklalapis: www.sugarfactory.nl

Amsterdamo naktiniai klubai

Sugar Factory klubas. sugarfactory.nl nuotr.

ODEON

Naktinis klubas įsikūręs buvusiose alaus daryklos patalpose. Kažkada tai buvo liūdnai pagarsėjęs gėjų klubas, kuriame lankydavosi tokia žvaigždė, kaip Eltonas Džonas. Po klubo žlugimo, 2005 metais jis buvo pertvarkytas ir atnaujintas. Dabar tai jauki vieta, kurioje galėsite pavakarieniauti, išgerti alaus, o užlipę laiptais į klasikinio stiliaus šokių aikštelę, šokti pagal įvairią muziką.

Adresas: Singel 460, Amsterdam 1017 AW

Tinklalapis: www.odeonamsterdam.nl

Amsterdamo naktiniai klubai

Odeon klubas. odeonamsterdam.nl nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.