Keturios priežastys, kodėl verta atostogauti Bodrume

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Bodrumas TurkijaPirma, ką poilsiautojas patiria vos nusileidus lėktuvui į daugelio jau pamėgtą kurortą Bodrumą – tai fantastiškas Viduržemio jūros oras. Žalsvai žydras ir skaidrus vanduo, akinančio smėlio paplūdimiai, kvieste kviečiantys išsitiesti ir mėgautis saulės voniomis, įlankos, lagūnos ir kvapą gniaužiančios uolingos pakrantės – viskas, atrodytų, Bodrume sukurta nuvyti rudeniškas nuotaikas ir įtraukti į tikrą atostogų sūkurį.

Kelionių organizatorius „Tez Tour“ pateikia keturias priežastis, kodėl verta poilsiauti Bodrume.

Muziejai po atviru dangumi

Ilgos, saulėtos dienos – tikras malonumas mėgstantiems lankytis čia pat, po atviru dangumi, įsikūrusiuose muziejuose. Ant vieno iš septynių pasaulio stebuklų – antikinio Halikarnaso miesto pamatų – iškilęs Bodrumo kurortas leis bent trumpam palikti skubantį pasaulį už nugaros ir atsigręžti į šimtmečius gyvavusią kultūrą bei jos suformuotas tradicijas, įamžintas kvapą gniaužiančioje senojoje kurorto architektūroje.

Geriausi Europos ir pasaulio viešbučiai

Ne paslaptis, kad dažnas poilsiautojas Turkijos kurortus renkasi būtent dėl itin gerą vardą pelniusių viešbučių. Bodrume galima mėgautis penkių žvaigždučių viešbučiais su nepriekaištingai prižiūrimomis lauko terasomis, mėlyna vėliava apdovanotais paplūdimiais, jūros pakrantės draugija, šiuolaikiškais ir tvarkingais numeriais, vakarinėmis programomis tiek dideliems, tiek ir mažesniems. Išsiilgusiems žalumos Bodrumas gali pasiūlyti parko apsuptyje įsikūrusių viešbučių (pvz., „Accasia Hotel 3+“) ramiam šeimos poilsiui. O mėgstantys pažintines išvykas gali rinktis naujo, visai greta maršrutinio transporto linijos bei paplūdimio įsikūrusio, viešbučio „Isis Charm Beach Hotel 4*“ paslaugas.

Galimybė pagauti vėją ir bangas

Turkijos kurortai, o ypač – Bodrumas, garsėja poilsiautojams siūlomų pramogų gausa ir tam pasitelkiamas ir palankus krašto klimatas, ir gamtos dovanos, ir žmogaus sukurtos pramogos. Todėl Bodrume sau patinkančių pramogų ras kiekvienas.

Jau spėjusiems išmirkti viešbučių baseinuose, Bodrumo pakrantes skalaujančios bangos provokuoja išmėginti ir kiek ekstremalesnę laisvalaikio pramogą –  buriavimą bei jėgos aitvarus. Įlankų gausa garsėjantis kurortas svetingas ir buriavimo profesionalams, ir mėgėjams, o sezono uždarymo taurės jachtų regata, kurioje jėgas išbando puikiausi laivai, pritraukia galybę smalsuolių. Norintiems ne tik pasigrožėti vaizdais, bet ir patiems išmėginti šią aktyvią laisvalaikio pramogą, rekomenduojama vos už 20 km nuo kurorto esančioje gyvenvietėje Fenero (Alkyjanar) veikianti buriavimo mokykla.

Kelionė viena, šalys – dvi

Atvykusiems į Bodrumą, „Tez Tour“ siūlo pasinaudoti proga nuvykti į Graikiją – plaukiojančiu sodu vadinamą Koso salą. Siaurutės mažo miesto gatvelės, jaukios, prisėsti kviečiančios kavinukės įsipina į turistų pamėgtas ir gausiai lankomas vietas: miesto pasididžiavimu jau spėjusią tapti XIV a. „Neratzia“ tvirtovę, miesto traukos centrą – daugybę jachtų ir laivų pritraukiantį uostą, Asklepiono šventyklos liekanas bei visai greta išsidriekusius mažus kaimelius, kuriuose galėsite pamaloninti ne tik akį, bet ir skrandį.

Taigi viską susumavus – vos trys valandos kelio lėktuvu, akiniai nuo saulės bei gera nuotaika – viskas ko reikia, kad galėtumėte praleisti nepamirštamas atostogas Bodrume.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.