Populiariausi Zakinto kurortai

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Zakinto kurortai Zakintas – kontrastiška sala. Jeigu vienoje dalyje vyrauja laukinis gamtovaizdis – stačios uolos, laukai, žaliuojantys slėniai, tai kitoje dominuoja kurortiniai miesteliai, skalaujami krištolo skaidrumo jūros.

Praktiškai visas salos gyvenimas verda pietinėje ir rytinėje pusėje. Šioje dalyje išsidėstę beveik visi Zakinto miestai ir miesteliai, įskaitant sostinę, kuri pavadinta tuo pačiu pavadinimu, kaip ir sala. Didžiausi salos pajūrio kurortai yra Tsilivi, Laganas, Kalamaki, Argassi, Alykes ir Alikanas.

Laganas

Garsiausias salos kurortas, galintis pasigirti net 14 kilometrų ilgio auksinio smėlio ruožu. Šis kurortas laikomas atostogų ir pramogų centru. Neveltui jame apsistoja dauguma į šią salą atvykstančių turistų. Dienomis gyvenimas verda paplūdimyje, o sutemus persikelia į barus, naktinius klubus, kurių vasaros sezonu čia netrūksta. Paplūdimys toks ilgas, kad net karščiausiais mėnesiais rasite sau vietą mėgautis kaitriais saulės spinduliais. Jūra sekli, todėl greitai įšyla.

Tsilivi

Tsilivi kurortas išsidėstęs rytinėje salos pakrantėje, netoli Zakinto miesto. Per pastaruosius metus miestelis sparčiai plėtėsi, atsirado naujų pramogų, parduotuvių, restoranų. Tsilivi smėlėtas paplūdimys vienas populiariausių saloje. Jūros dugnas taip pat geras, net 40 metrų tęsiasi smėlis.

Kalamaki

Pušų mišku nuo Lagano atskirtas Kalamaki kurortas išsidėstęs išilgai pagrindinės gatvės. Šis kurortas gali pasigirti gera viešbučių ir maitinimo infrastruktūra. Ilgą ir platų kurorto paplūdimį skalauja seklus, šiltas bei švarus Jonijos jūros vanduo. Šis kurortas puikiai tiks keliaujantiems su vaikais.

Argassi

Agrassi kurortas išsidėstęs rytinėje salos pakrantėje, Skopos kalno papėdėje, maždaug 4 kilometrai nuo sostinės. Kurortas nėra didelis, tačiau modernus. Galbūt dėl to jis mėgstamas poilsiautojų. Paplūdimys nėra didelis, driekiasi vos 1 kilometrą.

Vassilikos

Šis kurortas puikiausiai tiks tiems, kurie nori ramaus poilsio gražioje aplinkoje. Tai ramus kurortas, kuris garsėja nuostabiu kraštovaizdžiu bei vienais gražiausių paplūdimių nei tik Zakinto saloje, bet ir visoje Jonijos jūros pakrantėje. Ilsėdamiesi šioje salos dalyje galėsite aplankyti vis kitą paplūdimį: Banana, St. Nicholas, Daphni, Kaminia, Gerakas, Porto Zoro, Porto Roma.

Alykes ir Alikanas

Alykes ir Alikanas kurortai išsidėstę vienas šalia kito, maždaug 18 km į šiaurės rytus nuo salos sostinės. Tai tradiciniai pajūrio kurortai, kurių infrastruktūra vis dar nėra taip gerai išvystyta, kaip pietiniuose kurortuose. Galbūt dėl to šiuos kurortus supa ne tik žaluma, bet ir ramuma. Paplūdimiai tiesiog puikūs, ilgi bei smėlėti, neperkrauti, puikiai tinkantys poilsiaujantiems su vaikais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.