Wizzair keičia rankinio bagažo politiką: bagažas bus nemokamas

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

„Wizz Air“, didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje, praneša, kad nuo 2017 m. spalio 29 d. keleiviams nebereikės mokėti papildomo mokesčio nešantis didelį rankinį bagažą į orlaivio saloną.

  • Keleiviai kartu su savimi orlaivio salone galės turėti vieną rankinį bagažą, kurio išmatavimai atitiks šiuos matmenis 55 x 40 x 23 cm. Šis bagažas bus įtrauktas į bilieto kainą.
  • Toks pokytis reiškia, kad net 50 proc. padidėja prieš tai buvusio nemokamo bagažo tūris.
  • Keleiviams, vykstantiems 2017 m. spalio 29 d. ir vėliau, ir jau įsigijusiems rankinį bagažą tiesiogiai per „Wizz Air“ paslaugas*, bus sugrąžinta 120 proc. sumokėtos sumos į jų „Wizz Air“ sąskaitas.

„Šiandieninės mūsų naujienos dar kartą įtvirtina „Wizz Air“ įsipareigojimą savo klientams ir toliau siūlyti nenutrūkstamą ir nepriekaištingą patirtį kiekviename kelionės žingsnyje, – teigia „Wizz Air“ vadovas Jozsef‘as Varadi‘s. – Mes nepailsdami siekiame užtikrinti, kad patirtis keliaujant su „Wizz Air“ būtų kuo malonesnė, tad nuo spalio 29 dienos kelionės be rankinio bagažo mokesčių dar kartą pabrėžia mūsų įsipareigojimą vykdyti nepriekaištingos keliavimo patirties misiją“.

Klientų pasitenkinimo apklausose** daugiau nei 80 proc. „Wizz Air“ keleivių įvardijo „Wizz Air“ kaip itin profesionalumu ir draugiškumu pasižyminčią oro linijų bendrovę bei aukštai įvertino jos suteikiamas paslaugas skrydžio metu. Aviakompanija vertindama ir įsiklausydama į šį klientų grįžtamąjį ryšį tiki, kad naujoji rankinio bagažo politika dar labiau pagerins keliavimo patirtį su „Wizz Air“.

Aviakompanija taip pat pristato ir naują paslaugą savo keleiviams – „WIZZ Priority“. Šia paslauga galima naudotis jau nuo šiandien, kuri susideda iš: pirmenybinio įlaipinimo, galimybės įsinešti į orlaivio saloną papildomą mažą bagažą (didžiausi matmenys – 40 x 30 x 18 cm) bei garantijos, kad nuo spalio 29 dienos rankinis bagažas bus patalpintas orlaivio salone (ši paslauga taikoma ir keleiviams, įsigyjantiems „WIZZ Go“, „WIZZ Plus“ ir „WIZZ Privilege Pass“).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.