Kur pavalgyti? Puikūs restoranai Prahoje apdovanoti „Michelin“ žvaigždutėmis

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

restoranai Prahoje

Jei susiruošėte aplankyti Čekijos sostinę Prahą ir dairotės, kur skaniai pavalgyti, išmėginkite „Michelin“ žvaigždutėmis apdovanotus restoranus, kuriuos nesunkiai rasite Prahos centre. „Michelin“ gidas paskelbė 2017 m. prestižinius apdovanojimus, suteikiamus geriausiems restoranams. „Michelin“ žvaigždutę išsaugojo visi trys Prahos restoranai: „Alcron“, „La Degustation Bohême Bourgeoise“ bei „Field“. Kiti septyni čekiški restoranai gavo „Bib Gourmand“ apdovanojimą, kuris skirtas unikaliems restoranams už kainos ir kokybės santykį.

Visi restoranai, kurie gavo „Michelin“ žvaigždutę yra Prahos centre.

„Alcron“ restoraną valdo virtuvės šefas Roman Paulus. Jo interjeras atspindi restorano gyvavimo pradžią – XX a. trečiajį dešimtmetį, kuomet pasaulyje vyravo džiazo ir art deco kultūra. Restoranas specializuojasi ties žuvies ir jūros gėrybių patiekalais, tačiau ieškantys čekiškos virtuvės – taip pat nenusivils.

Ar esate girdėję apie „slow food“? Jeigu ne, jums reikia pavalgyti kitame „Michelin“ restorane – „La Degustation Bohême Bourgeoise“. Jame virėjai ir konditeriai užtikrina, kad visas čia ką tik paruoštas maistas būtų skanus ir tik aukščiausios kokybės. Restoranas siūlo paragauti čekiškos virtuvės patiekalų iš XIX a. pab.

„Field“ – trečią „Michelin“ žvaigždute apdovanotą restoraną rasite Prahos senamiestyje. Virtuvės šefas Radek Kašpárek daugiausia ruošia patiekalus iš sezoninių žemės ūkio produktų ir pristato tradicinius receptus netradicinėje versijoje. Valgiaraštyje kartais rasime čekiškas sraiges arba beveik pamirštą griežtį, o kitą kartą patiekalus iš žuvies.

Prahoje taip pat rasite kitus gerai vertinamus restoranus. Nors šios įstaigos „Michelin“ žvaigždutėmis pasigirti negali, tačiau jos gavo „Bib Gourmand“ apdovanojimus. Šie restoranai pasižymi skaniu maistu už prieinamą kainą. Prahoje yra septyni tokie restoranai:„Eska“, esantis gyvybingame Prahos rajone Karlín, „Maso a Kobliha“ ir „Sansho“, įsikūrę naujamiestyje, „Divinis“ – senamiestyje, „Aureole“ yra viename iš Prahos dangoraižių, šeimos valdomas „Na Kopci“ bei azijietiškus patiekalus siūlantis restoranas „SaSaZu“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.