Kokiomis kortelėmis pirkti Ryanair ir Wizzair bilietus?

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Kokiomis kortelėmis pirkti Ryanair ir Wizzair bilietus

Turbūt jau visi žinote, kad pigiausi lėktuvo bilietai bus tada, jei juos pirksite savarankiškai ir tiesiogiai iš aviakompanijos internetinių svetainių. Visi kiti siūlantys įsigyti pigius skrydžius – perpardavinėtojai, užsidedantys tarpininkavimo mokestį.

Yra susidariusi klaidinga nuomonė, jog lėktuvo bilietams pirkti būtina kreditinė kortelė. Tačiau ji išduodama ne visiems, o ir metinis mokestis kur kas didesnis nei kitų banko mokėjimo kortelių.

Galimybę pirkti lėktuvo bilietus suteikia tam tikros debetinės kortelės. Jos gali būti išduodamos nepriklausomai nuo gaunamo atlyginimo dydžio. Be to, metinis mokestis yra mažesnis nei kreditinių kortelių.

Swedbank ir Seb bankai išduoda „Debit MasterCard“

„Debit MasterCard“ – Swedbank ir Seb bankų išduodama debetinė mokėjimo kortelė. Atsiskaitymai galimi visur, kur priimamos „MasterCard“. Su kortele įmanoma apsipirkti įprastose parduotuvėse bei perkant prekes ar paslaugas internetu. Ne išimtis Ryanair ir Wizzair tinklalapiai, kuriuose galėsite pirkti lėktuvo bilietus. Ji pasitarnaus užsakant ir pervežimo paslaugas ar viešbutį.

Dar vienas didelis pliusas apmokant už Ryanair bilietus šiomis „Debit MasterCard“ kortelėmis – išvengiamas 2 procentų kortelės administravimo mokestis!

Už Wizzair bilietus galima mokėti banko pavedimu

Nesvarbu, ar jūsų skrydis iš Londono į Vilnių ar iš Vilniaus į Londoną – už bilietus galite mokėti banko pavedimu, pervedant pinigus į lietuvišką Wizzair sąskaitą. Šia paslauga pasinaudoti įmanoma tik tuo atveju, jei iki skrydžio liko 14 ir daugiau dienų.

Kokias korteles priima Ryanair ir Wizzair kompanijos?

Už Ryanair lėktuvo bilietus galima atsiskaityti apmokant MasterCard, Visa, Visa Electron ir Maestro kreditinėmis arba tam tikromis debetinėmis kortelėmis. Wizzair priima Visa, MasterCard ir Maestro kreditines bei debetines korteles, su kuriomis leidžiama pirkti internetu. Wizzair bilietus taip pat galima pirkti apmokant banko pavedimu.

21 komentarai Kokiomis kortelėmis pirkti Ryanair ir Wizzair bilietus?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.