Registruojantis į Wizzair skrydžius nereikia įvesti asmens dokumento informacijos keliaujantiems Šengeno erdvėje

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Jeigu esate savarankiškai pirkę bilietus ir skridę su Wizzair kompanija, žinote, kad registruojantis į skrydį visada reikėjo suvesti keliaujančio asmens duomenis – gimimo datą, pilietybę, dokumento numerį, dokumento galiojimo datą bei šalį, kurioje išduotas dokumentas.

Po Wizzair svetainės atnaujinimo darbų, maždaug nuo 2012 m. liepos mėn. vidurio, kompanija šiek tiek pakeitė registravimosi į skrydį tvarką. Nuo šiol visiems keliaujantiems Šengeno erdvėje nereikia suvedinėti asmens duomenų, todėl registravimas internetu užtrunka dar trumpiau.

Vieninteliai asmens duomenys, kuriuos reikia įvesti – tai vardas ir pavardė, tačiau ši informacija įvedama ne registruojantis skrydžiui, o perkant bilietus.

Nors nereikia įvedinėti tam tikrų duomenų, vykdami į oro uostą vis tiek privalote su savimi turėti galiojantį asmens dokumentą.

Skrendantiems į Šengeno erdvei nepriklausiančias valstybes ir toliau reikės įvesti asmens dokumento informaciją.

Wizzair registracija į skrydį atliekama likus ne daugiau kaip 30 dienų, bet ne mažiau kaip 3 valandos iki skrydžio.

UrkisTravel.lt primena Šengeno erdvei priklausiančias valstybes: Austrija, Belgija, Danija, Graikija, Ispanija, Italija, Liuksemburgas, Nyderlandai, Portugalija, Prancūzija, Suomija, Švedija ir Vokietija, Lietuva, Latvija, Čekija, Estija, Lenkija, Malta, Slovakija, Vengrija, Slovėnija, Islandija, Norvegija ir Šveicarija.

ES valstybės Airija, Bulgarija, Jungtinė Karalystė, Kipras ir Rumunija  nėra Šengeno narės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.