Slidinėjimas Austrijoje: Cel am Zė (Zell am See) kurortas

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

slidinejimas zell am see Nesvarbu, ar atvyksite vasarą, ar žiemą – Cel am Zė (Zell am See) visada pasiūlys ypatingas ir nepamirštamas atostogas. Dar prieš šimtmetį, Cel am Zė buvo nedidelis kaimelis, tačiau nutiesus geležinkelį gyvenvietė išaugo į miestą, kuriame gyvena per dešimt tūkstančių žmonių.

Šiandien Cel am Zė – vienas garsiausių Austrijos slidinėjimo kurortų, kurį ypač pamėgę ir lietuvaičiai. Šis slidinėjimo centras įsikūręs šiaurinėje Alpių dalyje, 757 metrai virš jūros lygio, šalia vaizdingo Zell ežero.

Cel am Zė kalnų kurortas labiausiai tinka vidutinio pasiruošimo slidininkams, nors yra trasų, skirtų tiek pradedantiesiems, tiek įgudusiems. Kurorte įrengta apie 80 km trasų: 6 mėlynos, 14 raudonų bei 9 juodos. Taip pat yra lygumų slidinėjimui, čiuožimui su rogėmis bei slidinėjimui snieglentėmis skirtų trasų.

Kurortas gali pasigirti puikiai suplanuota keltuvų sistema, kurių priskaičiuojama apie trys dešimtys. Vienas įrengtas Cel am Zė pėsčiųjų zonoje, todėl slidinėjimo trasas pasieksite vos per kelias minutes.

Geriausias laikas slidinėjimui – nuo gruodžio pabaigos iki kovo pabaigos. Tačiau dėka netoliese esančio Kitcštainhorno ledyno, kuriame sniegas išsilaiko net karščiausiais mėnesiais, slidinėti galima bet kuriuo sezonu.

Čia laukia ne tik įvairios slidinėjimo trasos, tačiau ir Zell ežeras, kuris žiemomis tampa kuo tikriausia čiuožykla. Veikia baseinai su pirtimis, uždari teniso kortai. Taip pat turistų laukia restoranai, barai, diskotekos. Pramogų netruks nei dideliam, nei mažam, todėl Cel am Zė kurortas idealiai tiks keliaujantiems poilsiauti su visa šeima.

Tinklalapis: http://www.zellamsee-kaprun.com/en

 

Ieškote slidinėjimo kelionių? Susisiekite su mumis el. paštu info@urkistravel.lt. Bendradarbiaudami su įvairiais kelionių organizatoriais galime pasiūlyti jūsų poreikius atitinkančią kelionę!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.