Kidy Tour poilsiautojus skraidins į Egiptą

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Lapkričio mėnesį startuoja kelionių organizatoriaus „Kidy Tour“ kelionės į Egipto Hurgados kurortą. Planuojama, kad skrydžiai bus vykdomi kartą per savaitę.

Bendrovės vadovo Gvido Aukštuolio teigimu, nauja žiemos sezono kryptis – svarbus žingsnis plečiant kelionių paketų šeimoms pasiūlą.

„Dėl gero kainos ir kokybės santykio Egiptas tarp lietuvių šeimų su mažais vaikais yra ypač populiari atostogų šalis. Turistus vilioja pramogų gausa ir šilta Raudonoji jūra. Hurgados kurorte daug viešbučių, kurių infrastruktūra gerai pritaikyta šeimų poilsiui. Šeimos su vaikais yra pagrindinis mūsų klientų segmentas, todėl mums išties svarbu pasiūlyti joms keliones į šią šalį“, – sako G. Aukštuolis.

Turistus iš Estijos „Kidy Tour“ į Egiptą skraidina nuo 2016 metų. Anot bendrovės vadovo, pasiūlyti keliones į šią šalį Lietuvos turistams planuota nuo pat verslo įkūrimo.

Aukštuolio teigimu, 2017-2018 m. žiemos sezono metu į Egiptą numatoma išskraidinti apie 9000 turistų iš Lietuvos ir Estijos. Apie 55 proc. jų keliaus iš Estijos, likusieji – iš Lietuvos.

„Kidy Tour“ duomenimis, bendrovės užimama rinkos dalis stabiliai auga: šiemet įmonės rengiami užsakomieji skrydžiai iš Vilniaus į Antaliją sudaro 20 proc. visų organizatorių bendro skraidinamų turistų skaičiaus.

Praėjusiais metais su bendrove keliavo 13 940 turistų iš Lietuvos ir Estijos. „Kidy Tour“ apyvarta 2016 m. sudarė 7,3 mln. eurų. Šiemet planuojama turistų skaičių padvigubinti, o apyvartą išauginti iki 15 mln. eurų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.