Pigus UniPark parkavimas Vilniaus, Kauno oro uostuose

UNIPARK PARKAVIMAS INTERNETU VILNIAUS ir KAUNO ORO UOSTE su 35% NUOLAIDA IR PLIUSAIS !
– Užsakant mūsų tinklalapyje IŠ KARTO suteikiama 35 % NUOLAIDA Vilniaus oro uosto P5, P1 ir Kauno aikštelėse, kurie užsakys ir apmokės internetu žemiau esančioje rezervavimo sistemoje ilgesniam nei 24 h terminui ir įves nuolaidos kodą MINUS20 (kodo laukelis yra pirmame žingsnyje, po aikštelių pasirinkimu).

PAPILDOMA NUOLAIDA iki 16% suteikiama iš karto, jei UniPark parkavimą automobiliui su tuo pačiu valstybiniu numeriu internetu užsakote antrą ir daugiau kartų (perkant 2 kartą – 8% nuolaida, 3 kartą – 10%, 4 kartą – 12%, 5 kartą – 14%, 6 kartą ir daugiau – 16%).

PASIŪLYMAS SAVAITEI Kauno ir Vilniaus oro uosto aikštelėse! Pas mus su nuolaidos kodu P1, P5 ir Kauno aikštelės pigiau nei užsakant unipark.lt!
– KAUNAS: su nuolaidos kodu MINUS20 7 d. 3 val. – 8 d. tik 32,80  21,32 € (-35%), parkuojant iki 08.31 d.
– VILNIUS (P5): su kodu MINUS20 7 d. 3 val. – 8 d. tik 24,96 € 16,22 € (-35%)parkuojant iki 08.31 d.
– VILNIUS (P1)su kodu MINUS20 7 d. 3 val. – 8 d. tik 31,20 € 20,28 € (-35%)parkuojant iki 08.31 d.
+ papildoma nuolaida iki 16% dabartiniamarba kitam užsakymui.
 

UNIPARK PARKAVIMO UŽSAKYMAS INTERNETU

Kaip pasinaudoti nuolaida? Įveskite kodą į nuolaidos laukelį, esantį pačiame pirmame žingsnyje, po aikštelių pasirinkimu. Įrašę kodą paspauskite Enter klavišą.

Nesuveikus nuolaidai, užsisakykite el.p. info@urkistravel.lt.

Jeigu kainos rezervacinėje sistemoje nesutampa su parašytomis, parkavimai mūsų nurodyta kaina – išparduoti, prašome vadovautis kainomis rezervacinėje sistemoje!

 

Geltonoji zona P1. Erdvi, dengta, daugiaaukštė stovėjimo aikštelė, turinti daugiau nei pusę tūkstančio parkavimo vietų, yra visiškai greta Vilniaus oro uosto. Vaizdo kameromis yra stebimas kiekvieno automobilio įvažiavimas ir išvažiavimas. Parkavimo aikštele galite naudotis visą parą. Jūsų patogumui yra įrengtas liftas, o prie jo rasite ir bagažui skirtus vežimėlius. Ideali vieta parkuoti automobilį Jūsų kelionės metu, nes jis bus apsaugotas nuo sezoninių kritulių (saulės, lietaus ar sniego). Perkant internetu taikomos įvairios nuolaidos.

P1

Žalioji zona P7. Erdvi parkavimo aikštelė po atviru dangumi yra už 70 metrų nuo Vilniaus oro uosto Išvykimo terminalo. Ji turi daugiau nei 200 parkavimo vietų. Aikštelės įvažiavimai ir išvažiavimai stebimi vaizdo kameromis, o taipogi visa teritorija yra aptverta. Šioje stovėjimo aikštelėje galima išankstinė rezervacija internetu.

P7

Baltoji zona P5. Atvira, ilgalaikio stovėjimo aikštelė yra skirta tik internetu perkantiems parkavimo paslaugas. Geriausias ilgalaikio parkavimo pasirinkimas norintiems sutaupyti. Iki Vilniaus oro uosto vos dvi minutės kelio pėsčiomis, nes aikštelė nutolusi 150 m. nuo Išvykimo terminalo.

P5

KAUNO ORO UOSTAS

UniPark Kauno oro uosto aikštelė.  Parkavimo aikštelės šalia Kauno oro uosto. Tai atviros ilgalaikės automobilių aikštelės nutolusios per 350 metrų nuo Išvykimo terminalo. Vietą aikštelėje galite užsakyti internetu arba įvažiuoti iš karto. Aikštelėje veikia automobilių valstybinių numerių nuskaitymo sistema. Iki terminalo Jus nuveš „Shuttle bus“ autobusiukas. Prašome išsikviesti vairuotoją telefonu +370 700 77 877.

KNO

RYGOS ORO UOSTAS

UniPark Rygos oro uosto aikštelė. Unipark – parkavimas Rygos oro uoste – siūlo Jums pigią ir patogią automobilių stovėjimo aikštelę netoli nuo Rygos oro uosto išvykimo terminalo. Stovėjimo aikštelėje visą parą dirba vairuotojas, kuris nuveža Jus nuo parkingo iki terminalo. Išsikvieskite vairuotoją tel. +371 26518518 arba +371 29455255. Parkavimą Rygos oro uoste galit užsisakyti mūsų svetainėje www.unipark.lt.

rix

UniPark Parking Place Description

Описание автомобильных стоянков UniPark