Pigus UniPark parkavimas Vilniaus, Kauno oro uostuose

 
UNIPARK PARKAVIMAS INTERNETU VILNIAUS IR KAUNO ORO UOSTE su 10 % NUOLAIDA! TIK PAS MUS!  

 
– Užsisakykite UNIPARK parkavimą žemiau esančioje formoje su mūsų unikaliu kodu URKIS10 ir gaukite net 10% NUOLAIDĄ parkavimui Vilniaus ir Kauno oro uostuose!;
– Užsakant pas mus galios ir UNIPARK taikomos papildomos nuolaidos ilgalaikiems užsakymams! Ar nuolaida pritaikoma, matysite užsakymo išklotinėje!;
– Nuolaidos kodo laukelį rasite paskutiniame užsakymo žingsnyje, dešinėje pusėje, po užsakymo išklotine;
– Nuolaidos kodas galioja visoms UNIPARK aikštelėms Vilniaus ir Kauno oro uoste!

Svarbu: jeigu neprisitaiko nuolaidos kodas, informuokite mus el. paštu info@urkistravel.lt.
 

UNIPARK PARKAVIMO UŽSAKYMAS INTERNETU

 

Vilniaus oro uosto UNIPARK P1 aikštelė (Geltonoji zona). Erdvi, dengta, daugiaaukštė stovėjimo aikštelė, turinti daugiau nei pusę tūkstančio parkavimo vietų, yra visiškai greta Vilniaus oro uosto. Vaizdo kameromis yra stebimas kiekvieno automobilio įvažiavimas ir išvažiavimas. Parkavimo aikštele galite naudotis visą parą. Jūsų patogumui yra įrengtas liftas, o prie jo rasite ir bagažui skirtus vežimėlius. Ideali vieta parkuoti automobilį Jūsų kelionės metu, nes jis bus apsaugotas nuo sezoninių kritulių (saulės, lietaus ar sniego). Perkant internetu taikomos įvairios nuolaidos.

Vilniaus oro uosto UNIPARK P5 aikštelė (Batoji zona). Atvira, ilgalaikio stovėjimo aikštelė yra skirta tik internetu perkantiems parkavimo paslaugas. Geriausias ilgalaikio parkavimo pasirinkimas norintiems sutaupyti. Iki Vilniaus oro uosto vos dvi minutės kelio pėsčiomis, nes aikštelė nutolusi 150 m. nuo Išvykimo terminalo.

Kauno oro uosto UNIPARK aikštelė.  Parkavimo aikštelės šalia Kauno oro uosto. Tai atviros ilgalaikės automobilių aikštelės nutolusios per 350 metrų nuo Išvykimo terminalo. Vietą aikštelėje galite užsakyti internetu arba įvažiuoti iš karto. Aikštelėje veikia automobilių valstybinių numerių nuskaitymo sistema.