Pigus UniPark parkavimas Vilniaus, Kauno oro uostuose

UNIPARK PARKAVIMAS INTERNETU VILNIAUS ir KAUNO ORO UOSTE su 15 % NUOLAIDA IR PLIUSAIS !
– Užsakant mūsų tinklalapyje IŠ KARTO suteikiama NUOLAIDA Vilniaus oro uosto P5, P1 ir Kauno aikštelėse, kurie užsakys ir apmokės internetu žemiau esančioje rezervavimo sistemoje ilgesniam nei 24 h terminui ir įves nuolaidos kodą MINUS20 (kodo laukelis yra pirmame žingsnyje, po aikštelių pasirinkimu).

PAPILDOMA NUOLAIDA iki 16% suteikiama iš karto, jei UniPark parkavimą automobiliui su tuo pačiu valstybiniu numeriu internetu užsakote antrą ir daugiau kartų (perkant 2 kartą – 8% nuolaida, 3 kartą – 10%, 4 kartą – 12%, 5 kartą – 14%, 6 kartą ir daugiau – 16%).

PASIŪLYMAS SAVAITEI Kauno ir Vilniaus oro uosto aikštelėse! Pas mus su nuolaidos kodu P1, P5 ir Kauno aikštelės pigiau!
– KAUNAS: su nuolaidos kodu MINUS20 7 d. 3 val. – 8 d. tik nuo 30,80 € 26,18 € (-15%), parkuojant iki balandžio pab.
– VILNIUS (P5): su kodu MINUS20 7 d. 3 val. – 8 d. tik nuo 72,00 € 61,20 € (-15%), parkuojant iki balandžio pab.
– VILNIUS (P1)su kodu MINUS20 7 d. 3 val. – 8 d. tik nuo 74,09 € 62,97  (-15%), parkuojant iki balandžio pab.
+ papildoma nuolaida iki 16% dabartiniam arba kitam užsakymui.
 

UNIPARK PARKAVIMO UŽSAKYMAS INTERNETU

Kaip pasinaudoti nuolaida? Įveskite kodą į nuolaidos laukelį, esantį pačiame pirmame žingsnyje, po aikštelių pasirinkimu. Įrašę kodą paspauskite Enter klavišą.

Jeigu neprisitaiko nuolaida ar nesigauna užsakyti – pakeiskite naršyklę arba ištrinkite naršyklės atmintį!

Jeigu kainos rezervacinėje sistemoje nesutampa su parašytomis, parkavimai mūsų nurodyta kaina – išparduoti, prašome vadovautis kainomis rezervacinėje sistemoje!

 

Vilniaus oro uosto UniPark P1 aikštelė (Geltonoji zona). Erdvi, dengta, daugiaaukštė stovėjimo aikštelė, turinti daugiau nei pusę tūkstančio parkavimo vietų, yra visiškai greta Vilniaus oro uosto. Vaizdo kameromis yra stebimas kiekvieno automobilio įvažiavimas ir išvažiavimas. Parkavimo aikštele galite naudotis visą parą. Jūsų patogumui yra įrengtas liftas, o prie jo rasite ir bagažui skirtus vežimėlius. Ideali vieta parkuoti automobilį Jūsų kelionės metu, nes jis bus apsaugotas nuo sezoninių kritulių (saulės, lietaus ar sniego). Perkant internetu taikomos įvairios nuolaidos.

Vilniaus oro uosto Unipark P5 aikštelė (Batoji zona). Atvira, ilgalaikio stovėjimo aikštelė yra skirta tik internetu perkantiems parkavimo paslaugas. Geriausias ilgalaikio parkavimo pasirinkimas norintiems sutaupyti. Iki Vilniaus oro uosto vos dvi minutės kelio pėsčiomis, nes aikštelė nutolusi 150 m. nuo Išvykimo terminalo.

Kauno oro uosto UniPark aikštelė.  Parkavimo aikštelės šalia Kauno oro uosto. Tai atviros ilgalaikės automobilių aikštelės nutolusios per 350 metrų nuo Išvykimo terminalo. Vietą aikštelėje galite užsakyti internetu arba įvažiuoti iš karto. Aikštelėje veikia automobilių valstybinių numerių nuskaitymo sistema.

 

UniPark Parking Place Description

Описание автомобильных стоянков UniPark