Pigus kelionių draudimas internetu

 

Kelionių draudimas – užtikrintas saugumas visos kelionės metu. Nors stengiamės negalvoti apie kelionėje tykančias nelaimes, tačiau kartais jų išvengti nepavyksta. O juk žinome, jog gydymas užsienyje yra labai brangus, visų išlaidų gali nepadengti Europos sveikatos draudimo kortelė, kuri turėtų vaidinti tik pagalbinį vaidmenį prie draudimo kompanijoje įsigyto kelionių draudimo poliso. Be to, minėta kortelė galioja tik Europos Sąjungoje, o mūsų kelionės neapsiriboja vien tik Europos valstybėmis: vykstame į Rytų šalis, Aziją, Ameriką, nusigauname ir iki Australijos, todėl kelionių draudimas labai rekomenduotinas.

Pasinaudodami kelionių draudimu, galite apsidrausti: medicininių išlaidų draudimu, kuris apmokės visas, gydymo įstaigoje patirtas išlaidas; nelaimingų atsitikimų draudimu, kuris suteiks finansinę paramą traumos, neįgalumo ar net mirties atveju; bagažo draudimu, kuris ypač aktualus, jeigu keliaujate netiesioginiais skrydžiais – šis draudimas padengs nuostolius, atsiradusius dėl sugadinto, vėluojančio arba dingusio bagažo; civilinės atsakomybės draudimu, kuris atlygins žalą, sukeltą tretiems asmenims ar jų turtui; kelionės nutrūkimo draudimu – jis padės sumažinti finansinius nuostolius, jeigu skrydis buvo atšauktas ar atidėtas ir nespėjote į kitą jungiamąjį skrydį.

UrkisTravel.lt siūlo pasinaudoti Draudimas.lt draudimu ir apsidrausti save bei savo šeimos narius ne tik kelionių draudimu, bet ir privalomuoju automobilių draudimu, ar turto draudimu.