Lux Express autobusai kursuos į Budapeštą

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Lux Express autobusai kursuos į Budapeštą

Nuo rugpjūčio 1 d. didžiausia tarptautines keleivių pervežimo autobusais paslaugas Baltijos šalyse teikianti bendrovė „Lux Express“ plečia savo tarptautinių maršrutų skaičių ir pradeda naują jungiamąjį maršrutą iš Vilniaus į Budapeštą su persėdimu Varšuvoje. Šiuo metu jau galima įsigyti bilietus maršrutams, kurie iš Lietuvos ir Vengrijos sostinių bus vykdomi kasdien.

„Pastebime, kad vis daugiau žmonių renkasi tarpvalstybines keliones autobusais. Remiantis mūsų kompanijos duomenimis, 2015 metų pirmąjį pusmetį, lyginant su tuo pačiu laikotarpiu pernai, keliaujančiųjų tarp Vilniaus, Varšuvos, Berlyno ir Prahos padaugėjo 18 procentų. Dėl to nusprendėme suteikti galimybę keliauti į Budapeštą su „Lux Expres“. Tikime, kad šis maršrutas garantuos komfortą ir patogumą kelionės į Vengrijos sostinę metu“, – teigia „Lux Express“ grupės direktorius Hannes Saarpuu.

Daugėjant keliaujančiųjų skaičiui, „Lux Express“ atstovai pastebi, kad drauge auga ir komforto autobusuose poreikis. Atsižvelgiant į tai, maršruto Vilnius-Budapeštas metu visi keleiviai turės galimybę naudotis individualiomis sistemomis su jutikliniu ekranu (su filmais, muzika, žaidimais, internetu). Atsilenkiančios sėdynės su dar daugiau vietos kojoms taip pat garantuos patogesnį keliavimą. Persėdus į „Lux Express“ autobusą Varšuvoje, papildomai bus siūlomi ir nemokami karštieji gėrimai.

Naujasis maršrutas pradedamas su „Simple Express“ autobusu iš Vilniaus autobusų stoties. Jis išvyksta 17 val. kiekvieną dieną, papildomai stabtelėdamas prie prekybos centro „Panorama“. Autobusas nuo „Panoramos“ pajuda 17:20 val. Varšuvoje autobusas sustoja „Marymont“ metro stotyje, kurioje keleiviai persėda į „Lux Express“ autobusą. Iš Varšuvos autobusas pajuda 23:35 ir atvyksta į Budapešto „Nepliget“ metro 10:30 val.

Grįžtant iš Budapešto, išvykimas numatomas 12:25 val. Autobusas 23:55 sustoja Varšuvoje, kur keleiviai persėda kelionei į Vilnių. Į Lietuvos sostinę atvykstama 8:15 val.

Kelionės Vilnius-Budapeštas kaina siekia 36 EUR.

Taip pat šią vasarą liepos 10 dieną „Lux Express“ pradėjo naują verslo klasės maršrutą Vilnius-Varšuva, vykdomą „Lux Express Special“ autobusais.

Šiemet „Lux Express“ be tarptautinių maršrutų taip pat pradėjo plėtrą ir vidinėje Lenkijos transporto rinkoje. Be vykdomo kompanijos maršruto Varšuva-Krokuva, birželį buvo pristatytos ir trys naujos kryptys: Varšuva-Žešuvas, Varšuva-Kelcai-Tarnuvas ir tiesioginis maršrutas Varšuva-Kelcai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.