Kur pasidaryti Covid-19 testą vykstant į kelionę iš Lietuvos?

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

kur pasidaryti covid-19

Pastaruoju metu ypač aktuali informacija, kur galima pasidaryti Covid-19 testą, norint išvykti į kelionę. Čia pateiksime medicinos įstaigų pavadinimus, kuriuose pasidarysite testus, reikalingus keliaujantiems.

Atkreipiame dėmesį, kad rekomenduojame užsiregistruoti testui vos rezervuojate kelionę. Atidėjus registraciją vėlesniam laikui, yra tikimybė negauti jums patogių tyrimo padarymo laikų!

Medicinos diagnostikos ir gydymo centras

Šis centras atlieka visus šiuo metu Lietuvoje patvirtintus COVID-19 tyrimus: COVID-19 PGR testas iš nosiaryklės per 1 val. Arba per 12-30 val.; COVID-19 antigeno testas iš nosiaryklės per 15 min.; COVID-19 antikūnų testas iš kraujo.

COVID-19 tyrimo sertifikatas išduodamas visiems pageidaujantiems, esant neigiamam tyrimo rezultatui. Sertifikatas išduodamas lietuvių, anglų ir rusų kalba, pasirašomas kvalifikuotu elektroniniu parašu ir išsiunčiamas Jūsų nurodytu elektroniniu paštu, dokumentui peržiūrėti gausite SMS žinutę su slaptažodžiu.

Tikslų darbo laiką bei įkainius sužinosite apsilankę įmonės tinklalapyje.

Adresas: V. Grybo g. 32A, 10318, Vilnius

Tinklalapis: www.medcentras.lt

Baltijos Amerikos klinika

Klinika, vykdydama COVID-19 pandemijos prevenciją, kviečia pasirūpinti savo sveikata ir pasinaudoti specialiu pasiūlymu išsitirti.

Baltijos Amerkikos klinikoje atliekamami šie COVID-19 tyrimai: greitasis COVID-19 antikūnų tyrimas; greitasis COVID-19 antigenų tyrimas; COVID-19 tyrimas PGR metodu su sertifikatu, tinkantis keliaujant į užsienį.

Adresas: Nemenčinės pl. 54a, 10103 Vilnius

Tinklalapis: www.bak.lt.

Antėja laboratorija

Antėja laboratorijoje galite atlikti COVID-19 molekulinį PGR tyrimą iš nosiaryklės. Tyrimo sertifikatas išduodamas visiems pageidaujantiems, lietuvių, anglų kalba. Už sertifikatą užsienio kalba gaili reikėti mokėti papildomai.

Antėja turi vieną didžiausių tinkle Lieutvoje. Tyrimą galima atlikti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Biržuose.

Tinklalapis: www.anteja.lt.

InMedica klinika

Šioje klinikoje taip pat atliekami COVID-19 tyrimai PGR metodu. Klinikoje išduodamas originalus popierinis sertifikatas, kuo puikiausiai tinkantis kelionėms į Egiptą ir Turkiją. Svarbu iš anksto informuoti klinikos darbuotojus, kad reikalingas toks sertifikatas.

Tyrimo atsakymo laikas 24 val. Būtina užsiregistruoti iš anksto. Tyrimai daromis trijuse Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune ir Tauragėje.

Tinklalapis: www.inmedica.lt/

Endemik

Endemik klinikoje galite atlikti COVID-19 PGR tyrimą iš nosiaryklės. Būtent PGR metodu atliekamas tyrimas yra tiksliausiai nurodantis, ar jūs sergate koronavirusu ar ne.

Tyrimai atliekami šešiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir Alytuje.

Esant reikalui už papildomą mokestį išduodami originalūs sertifikatai, tinkantys keliaujantiems į užsienį,

Tinklalapis: www.endemik.lt

Antakalnio poliklinika

Mokami COVID – 19 testai atliekami ir Antakalnio poliklinikos laboratorijoje, Vilniuje. Pacientus numatoma priimti tą pačią registracijos dieną, o rezultatus pranešti per 24 valandas.

Antakalnio poliklinikoje atliekami molekuliniai PGR tyrimai iš nosiaryklės, kurie leidžia nustatyti ar sergate COVID-19.

Mokamo PGR tyrimo kaina 55 Eur. Rezultatą patvirtinančio sertifikato kaina 5,32 Eur. Jeigu reikalingas sertifikatas anglų kalba – būtina pranešti iš anksto.

Tinklalapis: https://antakpol.lt/go.php/lit/Covid-19-tyrimai

Signata

Kaune esančioje šeimos ir odontologijos klinikoje taip pat dromis COVID-19 tyrimai iš nosiaryklės.

Kaip rašoma jų tinklalapyje, tyrimo rezultatas gaunamas vėliausiai per 2 dienas. Klinikoje prisiregistravusiems testo kaina 75 €, neprisiregistravusiems – 80 €, o sertifikatas rusų/anglų/lietuvių kalbomis – nemokamai.

Adresas: Žemaičių pl. 37, Kaunas.

Tinklalapis: www.signata.lt/covid-19/

Uosto poliklinika

Baltic Medics/Uosto poliklinikoje galima atlikti COVID-19 molekulinį PGR tyrimą iš nosiaryklės. Tyrimas atliekamas Klaipėdoje, Dragūnų g. 2-6. Atlikus COVID-19 molekulinį PGR tyrimą iš nosiaryklės Uosto poliklinikoje, rezultatus galėsite sužinoti 12-24 val. nuo ėminio paėmimo laiko. Šio tyrimo kaina – 76,00 €.

Skubūs tyrimai išduodami per 6-8 val. nuo ėminio paėmimo laiko. Šio tyrimo kaina – 76,00 € + 10 €. SARS-CoV-2 tyrimo sertifikato išdavimas lietuvių, anglų bei rusų kalbomis. Kaina – 5 €.

Adresas: Dragūnų g. 2-6, Klaipėda

Tinklalapis: www.uostopoliklinika.lt/paslaugos/covid-19-tyrimas-klaipedoje/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.