Riminis – Italijos kurortų klasika tituluojamas miestas

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

riminis Nors į turistinius gidus galima įtraukti praktiškai visą Italiją, vis dėlto yra tokių vietų, kurias ir turistai, ir patys italai ypatingai vertina, pvz., Riminis. Tez Tour jau nuo ateinančios vasaros rengia keliones į geriausiais Italijos kurortais garsėjantį Riminį, kur ilsisi ir patys italai.

Šeimas žavi „kilometriniais“ smėlio paplūdimiais

Riminis yra vasaros sezono naujiena. Vienas seniausių ir giliausias tradicijas turinčių Italijos kurortų yra ypač geras pasirinkimas šeimoms. Dieną galima mėgautis paplūdimiais, vakare bangų ošimą pakrantėse pakeičia gyva muzika. Vietiniai verslininkai stengiasi atvykusiems pasiūlyti geriausias paslaugas, su daugeliu iš jų galima lengvai susišnekėti keliomis užsienio kalbomis. Beje, kurorte mėgsta atostogauti italų šeimos.

„Riminyje galima derinti ramų poilsį paplūdimiuose su pažintinėmis kelionėmis. Paplūdimiaijūra gilėja lėtai, todėl kurorto pajūrio juosta labai patinka vaikams. Yra įvairaus lygio ir kainų viešbučių, todėl pasirinkti bus iš ko. O kurorto restoranai, dėl lankytojų besivaržydami tarpusavyje, konkuruoja ir mėgindami pasiūlyti geresnes kainas“, – teigė Š. Bružaitė.

Specialistė pabrėžia, kad Riminis patrauklus ne tik dėl gana trumpo skrydžio į jį, nedidelių kainų, smėlėtų paplūdimių, bet ir savo geografinės vietos. „Iš Riminio galima nuvykti į Italijos perlus – Florenciją, Veneciją o visai šalia – nykštukinis San Marinas, kuris skelbia, kad yra seniausia Konstitucinė Monarchija. Poilsiautojai galės pasirinkti siūlomas ekskursijas arba keliauti savarankiškai“, – teigė „Tez Tour“ atstovė.

Fellini pėdsakais

Riminyje užaugo ir vienas garsiausių kino režisierių pasaulyje – Federico Fellini. Kurortas įkvėpė jį kuriant daugybę filmų, todėl pasivaikščiojimas su F. Fellini ir žvilgsnis į kurorto gatves jo akimis – išties viliojantis užsiėmimas.

Įdomu ir tai, kad per Antrąjį pasaulinį karą šimtametes tradicijas skaičiuojantis kurortas buvo beveik visiškai sugriautas – į vokiečių okupuotą miestą sąjungininkai paleido daugiau kaip pusantro milijono sviedinių. Dabar Riminis gyvena tikru atostogų ritmu – dieną kviečia lepintis pajūrio malonumais, o naktimis stulbinančiai greitai pakeičia savo veidą – virsta garsiausius pasaulio diskžokėjus ir šokėjus viliojančiu pramogų centru.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.