Coral Travel kelionėms į TURKIJĄ NET 5 PROCENTŲ NUOLAIDA + kitos naudos!

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

coral travel keliones

Puikus pasiūlymas tiems, kas nori išvykti į Turkiją su Coral Travel. Tik iki gruodžio 31 d. visiems pas mus užsisakusiems Coral Travel keliones į Turkiją suteiksime net 5 PROCENTŲ NUOLAIDĄ + PAPILDOMOS NAUDOS.

Norint užsisakyti kelionę pigiau būtina sąlyga išsirinkti viešbutį bei kelionės datą savarankiškai! Tai galite padaryti oficialioje kelionių organizatoriaus interneto svetainėje www.coraltravel.lt.

Kelionę rezervuosite parašę mums el. paštu info@urkistravel.lt. Laiško temoje nurodykite viešbutį ir prirašykite -5 proc. nuolaida. 

Pasiūlymas galioja tik naujiems užsakymams.

💪Papildomos naudos Jums užsakant pas mus:

  • Užsitikrinkite šios dienos geriausią kainą! Radote pigiau? – Susiekite su mumis iš karto pateikdami turimo viešbučio kainas! Pasistengsime pasūlyti dar pigiau!
  • Pasiūlymams suteikiama mūsų papildoma 5% nuolaida;
  • Pradinis įnašas tik 5% kelionės kainos, likusi suma mokama 14 d. iki kelionės;
  • Galimybė vieną kartą nemokamai keisti keliautojo vardą ir/ar pavardę, jei iki kelionės liko ne mažiau nei 14 d.;
  • Galimybė vieną kartą be keitimo mokesčio keisti viešbutį, kambario tipą, kelionės data, trukmę, jei iki kelionės liko ne mažiau nei 14 d.;
  • Nemokama saugios kelionės garantija dėl Covid: susirgus ar prireikus izoliuotis bei apie tai pranešus iki kelionės likus ne mažiau nei 24 val. galima nukelti kelionės datą arba pakeisti vieno keliaujančio vardą/pavardę;;
  • Pinigų grąžinimo garantija – jei kelionė atšaukiama ne dėl turisto kaltės, garantuojama visus už kelionę sumokėtus pinigus grąžinti ne vėliau kaip per 14 dienų;
  • Konsultavimas užsisakusiems keliones I-VII nuo 10:00 iki 22:00 val.

Aukščiau išvardinti privalumai galioja užsakant visas Coral Travel keliones mūsų agentūroje iki 2021.10.18 d. Daugiau informacijos el.p. info@urkistravel.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.