Slidinėjimas Vokietijoje: kurie kurortai geriausi?

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

slidinėjimas vokietijoje

Vokietiją, kaip vietą slidinėjimo atostogoms, dažnai užgožia didysis ketvertas: Prancūzija, Austrija, Šveicarija ir Italija. Tačiau labai daug slidininkų nežino, kad būtent Vokietijoje siūlomos labiausiai prieinamos, patraukliausios ir kone geriausios kainos ir kokybės santykio slidinėjimo paslaugos Europoje, – teigia DFDS keltų atstovas ir kviečia susipažinti su slidinėjimo kurortais Vokietijoje.

Pasirinkimas čia išties didelis: galite rinktis, tokius didelius kurortus kaip Oberstdorfas ir Garmisch-Partenkirchen, arba iš mažesnių slidinėjimo kaimelių, išsidėsčiusių visoje šalyje. Dauguma Vokietijos kurortų yra 1,5 valandos atstumu nuo didžiųjų miestų. Tai reiškia ne tik mažiau kelionių ir daugiau laiko trasose, bet lankytojai taip pat gali derinti slidinėjimą su atostogomis mieste. 

Šiek tiek stebinančios statistikos: Vokietijoje yra beveik 700 slidinėjimo zonų, kuriose veikia net 1 384 keltuvai. Tam yra rimta priežastis: skaičiuojama, kad Vokietijoje slidinėjimo sportu užsiima  apie 14,6 mln. Žmonių. Tai gerokai daugiau nei kitose Europos šalyse. 

Arber slidinėjimo kurortas 

Šis žavingas slidinėjimo kurortas yra Bavarijoje, jame driekiasi 11,5 km šlaitai iš kurių  5 km slidinėjimo trasų, veikia 6 keltuvai. Mažytis slidinėjimo kurortas, kuris savo žavesiu nuolat traukia slidinėtojus. Tai modernus kurortas, kuriame yra daug infrastruktūros šeimoms, pavyzdžiui, vaikų zona ir keli slidinėjimo treniruokliai besimokantiems. 39% kalvos yra mėlynosios trasos, todėl tai puikus pradedančiųjų slidinėjimo kurortas šeimai.

Kur: Bavarijos / Bohemijos miško kalnų grandinė 

Geißkopf slidinėjimo kurortas 

Geißkopf turi 8 km šlaitų ir 7 keltuvus. Nesvarbu, ar esate slidininkas, snieglentininkas, rogutininkas, lygumų slidininkas ar žiemos žygeivis – Geißkopf šeimos slidinėjimo kurorte tikrai mėgausitės žiemos malonumais. 

Kur: Arberlandas (Vokietija, Bavarija (Bayern), Bavarijos miškas (Bayerische Wald) 

Spitzingsee  slidinėjimo kurortas 

Spitzingsee yra 20 km šlaitų ir 10 keltuvų. Kurorte nėra daug pramogų, tačiau juk viskas, ko reikia yra geros slidinėjimo trasos. Lifto sistema čia efektyvi ir moderni, trasos gerai sutvarkytos, o kurortas yra vos 1 val. nuo Miuncheno. Vienas išskirtinumų – kurorte siūloma išbandyti naktinį slidinėjimą – naktinis nuotykis nepriekaištinguose šlaituose.

Kur: Tegernsee-Schliersee 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.