Amalfio pakrantės kurortai: kuriame poilsiausite jūs?

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

amalfio-pakrantes-kurortai

Amalfio pakrantė ir juose esantys kurortai nei vieno keliautojo nepaliks abejingo. Smaragdinė Adrijos jūra, neįkainojami peizažai, ant kalvų nutūpę spalvoti namukai, citrinmedžių ir apelsinmedžių giraitės – sujaudint iki širdies gelmių. Jeigu planuojate atostogas Amalfio pakrantėje, susipažinkite su populiariausiais kurortiniais miesteliais.

Amalfis

Amalfis neabejotinai yra visos pakrantės siela. Miestas įkurtas 38 km į pietryčius nuo Neapolio. Šiandien tai vienas pagrindinių kurortų, pritraukiantis tūkstančius turistų iš įvairių pasaulio kampelių. Kurortas tinka įvairiems keliautojų tipams. Poilsį Amalfio mieste rekomenduojama rinktis tuomet, jei ieškote aktyvios veiklos, ketinate keliauti po kitus pakrantės miestus, nuplaukti iki Kaprio salos. Taip pat Amalfio miestas puikiausiai tiks tiems, kurie nori susipažinti su istorija, kultūra, menu, architektūra bei teikiantiems pirmenybę poilsiui paplūdimyje.

Ravelas

Ravelas – dar vienas nedidelis, tačiau vaizdingas miestelis Amalfio pakrantėje, įsitaisęs ant kalvos. Tai vienintelis pakrantės miestas neturintis tiesioginio priėjimo prie jūros. Vis dėlto, Ravelas laikomas romantiškiausia vieta visame Amalfio krante. Šis kurortas rekomenduojamas ieškantiems ramybės, romantikos bei žadą apimančių vaizdų.

Sorentas

Sorento miestas įkurtas ant aukštos kalvos, iš kurios atsiveria vaizdai į Neapolio įlanką. Miestas pasižymi prabangiais viešbučiais, romantiška prieplauka Marina Grande bei viso Sorento pusiasalio simboliniu gėrimu tapusiu citrinų likeriu – Limoncello. Šis kurortas yra arčiausiai Neapolio ir jis rekomenduojamas tiems, kurie ieško pramogų įvairiu paros metu, nori aplankyti Pompėją ar leistis į kitas ekskursijas regione.

Positano

Positano nesumaišysite nė su vienu Amalfio kranto miesteliu. Jis išsiskiria kalno šlaite nutūpusiais spalvingais namukais, meniškai susiliejančiais su krištoline Adrijos jūra. Positano miestelis puikiai žinomas ir dėl savo gražaus paplūdimio bei prabangių parduotuvių. Neveltui šį kurortą pamėgę garsūs ir turtingi turistai. Positano miestas rekomenduojamas ieškantiems prabangių atostogų, norintiems apsipirkti, taip pat tiems, kuriuos domina paplūdimio malonumai ar naktinės pramogos. Beje, Positano kurortas laikomas „vertikaliu miestu“, dėl to nepatartina čia apsistoti žmonėms, turintiems judėjimo negalią.

Maiori

Maiori miestelis glaudžia didžiausią Amalfio pakrantėje smėlio paplūdimį. Nors Maiori yra mažiau žavus kurortas nei kiti, tačiau ir šiek tiek pigesnis. Vis dėlto, didelis smėlėtas paplūdimys, mažesnės kainos bei pakrantėje išsidėstę viešbučiai bei restoranai, Maiori kurortą daro labai populiariu tarp šeimų su mažais vaikais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.