Yra kur paganyti akis! Vienos prabangiausių avialinijų pasaulyje – Etihad Airways

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Jei kelionės tikslas – įspūdžiai, tai nacionalinė Jungtinių Arabų Emyratų (JAE) oro bendrovė „Etihad Airways“ gali pasiūlyti tokį skrydį, prieš kurį gali nublankti visa likusi kelionės dalis. Pasaulyje vienos prabangiausių oro bendrovių naujovė – galimybė iš taško A į tašką B keliauti nuosavuose asmeniniuose apartamentuose ar net išskirtinėje 3 kambarių rezidencijoje!

Jau ir iki šiol „Etihad Airways“ garsėjo itin komfortiškomis skrydžio sąlygomis – verslo ir pirmos klasės kėdės salone išsilanksto į visiškai išsitiesti leidžiančias lovas, o į jas įsiropšti galima su firmine oro linijų pižama. Norintiems pailsinti kojas stiuardesė maloniai pasiūlys šlepetes. O jei kankina nemiga ar šiaip nėra poreikio ištiesti nugarą, laiką galima leisti lėktuve įrengtame bare.

Ir nors jau visa tai daugeliui skamba kaip didžiulė prabanga, naujoji oro bendrovei priklausančių orlaivių „Airbus A380“ ir „Boeing B787“ modernizacija kelionę kilstelėjo į naujas ir sunkiai prisivejamas komforto aukštumas – orlaiviuose įrengti apartamentai ir rezidencijos.

„Etihad Airways“ pirmieji pasaulyje pristatė naują produktą – gyvenamąją rezidenciją orlaivyje, kurios kokybės lygis pripažintas pakilęs virš šiuo metu daugelyje avialinijų egzistuojančios pirmosios klasės“, – sakė Laurynas Keršys, „Etihad Airways“ atstovas Lietuvoje.

Prašmatniausia 3 kambarių rezidencija, vadinamoji „Etihado“ rezidencija (angl. The Residence by Etihad), įkurdinta priekinėje „Airbus A380“ orlaivio dalyje – arti pilotų kabinų. Šiuolaikinės gyvenamosios erdvės (angl. The Contemporary Living Spaces), kurių yra pačių įvairiausių tipų, įrengtos „Boeing B787“ lėktuvuose. Viso oro bendrovė turi 5 lėktuvus, siūlančius rezidenciją ir 3-4 pirmos klasės apartamentus danguje. Ambicinga oro bendrovė planuoja, kad iki 2025 m. turės 79 apartamentais ir rezidencijomis papildytus lėktuvus.

Gyvenamųjų erdvių išdėstymas orlaivyje kiek primena traukinio kupė sistemą arba viešbutį – padavėjai su 5 žvaigždučių vakarienėmis ant sidabrinių padėklų ir skrydžio komfortu besirūpinančios palydovės bei palydovai nuolat migruoja koridoriumi, nuo kurio į dešinę ir į kairę esančios durys veda į privačius apartamentus ar rezidenciją.

Minėtoje 3 kambarių rezidencijoje yra salonas, kuriame rasite platų odinį krėslą dviem asmenims, didelį 32 colių TV ekraną, staliukus bei šaltų gėrimų šaldytuvą, taip pat atskiras vonios kambarys, kuriame galima ne tik nosytę pasipudruoti, bet ir išsimaudyti – yra dušo kabina, chalatai, rankšluosčiai, – viskas kaip pridera. Miegamasis su dvigule lova kviečia kristi į minkštutėlius Egipto medvilne apvilktus patalus, – pailsėję gal užsisakysite pusryčius į lovą?

„Iš esmės rezidencija skirta keliaujant dviese, nors joje galima gyventi ir vienam“, – sakė L. Keršys. „Airbus A380“ įrengtos „Etihado“ rezidencijos kaina, pavyzdžiui, skrendant iš Abu Dabio (JAE) į Sidnėjų (Australija), yra 23 167 eurai.

„Besidomintiems JAE oro linijomis – skydžių rezervacinėje sistemoje „Skrendu.lt“ vyksta specialiai Lietuvos rinkai skirta „Etihad Airways“ savaitė“, – sakė „Skrendu.lt“ atstovė Rasa Levickaitė.

„Skrendu.lt“ duomenimis, prašmatniomis oro linijomis, tiesa, ekonomine klase, Lietuvos piliečiai dažniausiai skrenda į Sidnėjų, Melburną ir Perthą (Australija), Manilą (Filipinai), Sangapį (Papua Naujoji Gvinėja), Seišelius, Ho Chi Minh (Vietnamas), Male (Maldyvai), Bankoką ir Puketą (Tailandas), Kvala Lampūrą (Malaizija) ir Changi (Singapūras). Keliautojams iš Lietuvos artimiausi oro uostai, iš kurių skraidina „Etihad Airways“ oro linijos, yra Vokietijoje.

Lėktuvų bilietų rezervacinės sistemos atstovų duomenimis, 2015 m. „Etihad Airways“ pardavimai, lyginant su 2014 m., didėjo 10 proc. „Tam įtakos turi vis didėjantis keliautojų iš Lietuvos susidomėjimas tolimosiomis kryptimis ir nuolat augantis keliautojų skaičius“, – sakė „Skrendu.lt“ atstovė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.