Ekskursija po Gran Kanarijos botanikos ir zoologijos sodus

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį
© palmitospark.es

© palmitospark.es

Poilsiaudami Gran Kanarijoje savo atostogas galite paįvairinti aplankydami zoologijos ir botanikos soduose. Juose išvysite šimtus kaktusų ir palmių rūšių, savo akimis pamatysite daugybę krokodilų ir kitų roplių, galėsite stebėti delfinų ir papūgų pasirodymus. Visa tai ir dar daugiau – Palmitos, Kaktusų, Krokodilų bei Roplių parkuose.

Palmitos parkas

„Palmitos“ parkas įkurtas pietinėje salos dalyje,  maždaug 10 km nuo Maspalomo. Parkas glūdi kaimiškoje aplinkoje, kalnų apsuptyje. Dėl šios priežasties parko lankytojai turi galimybę mėgautis atsiveriančiais nuostabiais vaizdais. Šis botanikos ir zoologijos sodas užima net 20 hektarų teritoriją. Zoologijos sode išvysite daugiau nei 1500 egzotinių paukščių, Komodo drakonus, aligatorius, beždžiones, mažas Australijos kengūras, surikatas, akvariumuose plaukiojančias įvairiaspalves žuveles, stebėsite delfinų pasirodymus. Botanikos sode pasigrožėsite 42 palmių rūšimis bei 160 rūšių kaktusais bei nuostabiai žydinčiomis orchidėjomis.

Parkas atidarytas kiekvieną dieną nuo 10 iki 18 val. Jis pasiekiamas važiuojant 45 ir 70 numeriu pažymėtais autobusais, kursuojančiais iš Playa del Ingles, Bahia Feliz, San Augustino, Maspalomo, Puerto Rico.

Adresas: Ctra. Barranco Los Palmitos, s/n Aptdo. 107, San Bartolomé de Tirajana 35109, Maspalomas, Gran Canaria, Spain

Tinklalapis: http://www.palmitospark.es

Krokodilų parkas Crocodilo park

Parko atsiradimo istorija prasidėjo nuo kelių krokodilų, kuriais reikėjo pasirūpinti. Aguimes mieste esantis parkas visuomenei atidarytas 1988 metais. Per keliasdešimt metų jų skaičius išaugo iki 300. Tai vienintelė vieta ne tik Gran Kanarijoje, bet ir visoje Europoje, suteikianti galimybę savo akimis pamatyti net keliolika rūšių krokodilų. Be šių plėšriųjų roplių, parke taip pat gyvena beždžionės, tigrai, paukščiai. Dauguma parko gyvūnų paimti iš kankintojų ar kontrabandininkų rankų. Dažniausiai į parką jie atkeliauja nusilpę ar net sužaloti. Čia gyvūnams suteikiamas gydymas ir prieglobstis.

Zoologijos sodas lankytojams atviras visomis savaitės dienomis, išskyrus šeštadienius. Darbo laikas nuo 10 iki 17 val. (paskutinis įėjimas 16 val.).

Adresas: Carretera Gral Los Corralillos km 5.5, Agüimes, Gran Canaria, Spain

Tinklalapis: http://www.cocodriloparkzoo.com

Kaktusų parkas Cactualdea

Šis parkas sužavės įvairių kaktusų gausa. Vakarinėje Gran Kanarijos dalyje, San Nicolas de Tolentina kaime esančiame parke auga daugiau nei 1200 kaktusų rūšių. Tai didžiausias tokio pobūdžio parkas visoje Europoje. Įvairaus dydžio ir formų kaktusai atvežti iš toliausių pasaulio kampelių, įskaitant Meksiką, Boliviją, Madagaskarą, Gvatemalą. Parke taip pat galima pamatyti pirmykščių žmonių urvą, kuris, kaip ir kaktusai, sulaukia didelio dėmesio.

Parkas atviras visomis savaitės dienomis nuo 10 iki 18 val.

Adresas: Tocodomán street s/n 35470, San Nicolás de Tolentino, Gran Canaria

Tinklalapis: http://cactualdea.com

© stop kadras youtube.com

© stop kadras youtube.com

Roplių parkas Reptilandia

„Reptilandia“ yra didžiausias tokio pobūdžio parkas visame Kanarų salyne, įkurtas šiaurinėje Gran Kanarijos dalyje, Galdar mieste. 10 kv. m. parko teritorijoje išvysite didelę roplių įvairovę, tarp kurių yra ir didžiausi pasaulyje driežai – Komodo drakonai, nuodingosios gyvatės, krokodilai ir kt. Iš viso šiame parke veisiasi apie 150 rūšių roplių, kuriems sukurtos kuo natūralesnės gyvenimo sąlygos. Čia taip pat pamatysite milžiniškus vėžlius, vorus, skorpionus, kelių rūšių beždžiones, Madagaskaro lemūrus, spalvingąsias papūgas.

Adresas: Parque Rural de Amagro, Autopista GC2, 35460 Galdár 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.