Nakvokime Brėmene, lietuvių įkurtame pigiame viešbutyje EuroStopas

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Nakvokime Brėmene, lietuvių įkurtame pigiame viešbutyje EuroStopasNors pačiam tekę pabuvoti Brėmene, tačiau tik dienai, todėl neprireikė nakvynės. Vis dėlto, tie, kurie ruošiasi keliauti į šį Vokietijos miestą, neturėtų praleisti pro akis kelionių forumuose mirgančių skelbimų bei rekomendacijų, siūlančių vykstantiems į  Brėmeną apsigyventi lietuvių įkurtame pigiame viešbutyje. Beieškant šios nakvynės ilgai naršyti internete netenka. Viešbučio pavadinimas taip pat lengvai įsimenamas. Eurostopas – taip vadinasi lietuvių įkurtas viešbutis, kurio internetinis adresas yra www.eurostopas.de.

Kaip rašoma internetinėje svetainėje, viešbutis įsikūręs netoli miesto centro, o iki oro uosto – tik 4 km. Yra įrengta bendra virtuvė, kurioje galima patiems pasigaminti pusryčius, pietus ar vakarienę, dušas/tualetas yra bendri, tačiau esantys kiekviename aukšte. Yra kabelinė TV, internetas, kiekviename kambaryje – virdulys.

Kambarius užsisakyti galima paskambinus telefonu arba parašius elektroninį laišką. Bendrauti galima lietuvių, rusų bei vokiečių kalbomis. Viešbutis neturi vienviečių kambarių, o dviviečių kambarių kaina už naktį 30 eurų, už trivietį kambarį – 40 eurų, už keturvietį kambarį sumokėsite 50 eurų, o už penkiavietį tik 60 eurų. Kaip matote patys, kainos tikrai yra mažos.

Visą svarbią informaciją rasite apsilankę internetinėje svetainėje – www.eurostopas.de.

Eurostop'o kambariai

Dušas

 

Jeigu jau gyvenote šiame viešbutyje, komentaruose pasidalinkite savo nuomone.

3 komentarai Nakvokime Brėmene, lietuvių įkurtame pigiame viešbutyje EuroStopas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.