Pigus viešbutis Tamperėje: Omena Hotel I ir II

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Pigus viešbutis Tamperėje: Omena Hotel I ir IIKas gali būti geriau už viešbutį pagrindinėje miesto gatvėje, už viešbučio numeryje esantį dušą, plazminį televizorių, mikrobangų krosnelę, virdulį, internetą? O jei dar pasakysiu, kad šios nakvynės kainos išties patrauklios… Kaip visi žinome, Skandinavijoje nėra pigu. Todėl norisi kuo pigiau pernakvoti. Vienas pigiausių nakvynės variantų Tamperėje – Omena viešbutis, kuris yra pačiame miesto centre. O tiksliau yra net du to pačio tinklo, to pačio pavadinimo viešbučiai, tarp kurių vos 500 metrų atstumas.

Kambario kaina už naktį prasideda nuo 45 eurų, tačiau viename kambaryje gali nakvoti iki 4 asmenų. Galime nesudėtingai paskaičiuoti, kad keliaujant keturiese, vienam asmeniui nakvynė už naktį kainuos nuo 39 Lt. Viešbutyje mokama už kambarį, o ne už asmenį, todėl jeigu keliausite trys ar mažiau asmenų vis tiek reikės sumokėti pilną kainą. Tad pigiausia bus apsistoti jeigu keliausite keturiese! Kas be ko, kainos svyruoja – jos priklauso nuo metų laikų, savaitės dienos ir pan. Galutinę kainą sužinosite rezervavimo sistemoje suvedę savo kelionės datas.

Viešbutis automatizuotas, rezervuodami nakvynę gausite durų kodą su kuriuo įeisite į viešbutį ir į savo kambarį. Kambario numerį sužinosite likus parai iki išvykimo. Viešbučio darbuotojų kažin ar pamatysite, tačiau koridoriuose įrengtos kameros stebi, kas kur įeina, kas kur išeina.

Omenahotelli Tampere I

Šis savitarnos viešbutis yra už 1 km nuo Tamperės traukinių stoties ir už 300 metrų nuo Keskustori aikštės. Jame veikia nemokamas belaidis internetas, o praktiškuose numeriuose yra šaldytuvai, mikrobangų krosnelės ir televizoriai.

Visuose viešbučio „Omenahotelli Tampere I“ standartinio interjero numeriuose yra viena dvigulė lova, dvi viengulės lovos, oro kondicionieriai, elektriniai virduliai, televizoriai, mikrobangų krosnelės, šaldytuvai, įrengtos svetainės erdvės su stalais bei kėdėmis ir vonios kambariai su dušais. Yra patalynė ir rankšluosčiai.

Viešbučio „Omenahotelli Tampere I“ kavinėje savitarnos pusryčių metu svečiams taikomos nuolaidos. Jei norite pasigaminti valgių patys, už 20 metrų rasite prekybos centrą.

„Stockmann“ universalinė parduotuvė ir „Koskikeskus“ prekybos centras yra mažiau nei už 850 metrų nuo viešbučio. Iki „Särkänniemi“ pramogų parko nuvažiuosite maždaug per 17 minučių.

Omenahotelli Tampere II

Šis viešbutis įsikūręs vos už 200 m nuo Tamperės traukinių stoties, netoli universalinės parduotuvės „Stockman“. Svečiams siūlomi numeriai, kuriuose veikia nemokamas belaidis internetas, yra plokščiaekraniai televizoriai, mikrobangų krosnelės bei šaldytuvai.

Visuose paprastais baldais apstatytuose svečių numeriuose yra svetainės erdvės su stalais, o vonios kambariuose rasite dušus. Numeriuose taip pat yra kavos ir arbatos ruošimo rinkiniai bei oro kondicionieriai. Patalynė ir rankšluosčiai – nemokami.

Viešbutyje yra užkandžių bei gėrimų pardavimo automatai, o netoliese rasite restoranų, barų ir drabužių bei maisto prekių parduotuvių.

„Särkänniemi“ atrakcionų parkas yra šiek tiek daugiau nei už 2 km, o prekybos centras „Koskikeskus“ – už 200 metrų.

 

Tamperėje esantį viešbutį užsisakysite paspausdami šias nuorodas:

Lietuviškai: Omenahotelli Tampere I

Lietuviškai: Omenahotelli Tampere II

 

Šio tinklo viešbučiai yra įsikūrę ne tik Tamperėje, bet ir Turku, Helsinkyje (jame yra trys viešbučiai), Kopenhagoje, Stokholme.

 

Čia pateikiame keletą nuotraukų, kurie jau buvo apsistoję Omenahotelli Tampere I:

Omena viešbučio kambarys

Omena viešbučio kambarys

Omena viešbučio vonia

Omena viešbučio vonia

Omena viešbutis

Galbūt teko gyventi šiame viešbutyje ar žinote kitų pigių variantų Tamperėje – pasidalinkite savo įspūdžiais komentaruose.

1 komentaras to Pigus viešbutis Tamperėje: Omena Hotel I ir II

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.