Savaitgalis Varšuvoje: 3 lankytini objektai ir 3 vietos pavalgyti

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Savaitgalis Varšuvoje – puikus pasirinkimas trumpai išvykai. Daug įdomių kultūrinių objektų, gerų restoranų, parduotuvių ir kitų pramogų! Pateikiame jums 3 lankytinas vietas bei 3 viešojo maitinimo įstaigas Varšuvoje, kurias turėtumėte aplankyti savo atostogų metu.

Varšuvos senamiestis

Tik nuvykus siūlytume pasivaikščioti po Varšuvos senamiestį. Senamiesčio širdis yra Turgaus aikštė, kurioje gausu jaukių restoranų ir kavinių. Aikštės akcentas – spalvingi, XVII amžiuje turtingų miesto pirklių pastatyti, namai. Dėl savo unikalumo aikštė įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.

Koperniko mokslo centras

Mėgstantys muziejus, eksperimentus ir mokslą turėtų nepraleisti progos apsilankyti Koperniko mokslų centre. Mokslų centre yra ne tik gausybė įdomių eksponatų, žaidimų, ekspozicijų, bet taip pat ir planetariumas. Tiek mažieji, tiek suaugusieji čia smagiai praleis bent porą valandų.

Lazienki parkas

Lazienki parkas – dar viena vieta, kurią vertėtų aplankyti viešint Varšuvoje. Parko viduryje, apsupti ežero, stovi Salos rūmai. Parką galima būtų vadinti muziejumi po atviru dangumi, nes jame gausu paminklų, statulų ir sodų. Šiltesniais sezonais parke sutiksite prie žmonių pripratusias voveres, bei drąsiai vaikštinėjančius povus.

Cukiernia Braci Stykowskich

Nesvarbu ką mėgstate pusryčiams šioje mažoje cukrainėje – kavinukėje rasite ne tik skanios kavos, įvairių desertų, bet ir gardžių pusryčių. Kažką skanaus išsirinks tiek mėgstantys saldžiai, tiek sūriai! Kavinukę rasite Varšuvos senamiestyje, vos už kelių žingsnių nuo Turgaus aikštės, adresu Świętojańska 21.

Barn Burger

Mėgstate tai kas skanu, patikrinta ir tikrai nenuvils? Rekomenduojame paragauti geriausių burgerių Varšuvoje! Juos rasite nedideliame “Barn Burger” restoranėlyje netoli stoties, adresu Złota 9. Planuokite ten pietus arba vakarienę, nes darbo laikas prasideda nuo 12 val. darbo dienomis ir nuo 13 val. savaitgaliais.

Polska Rozana

Norintys išbandyti kažką naujo ar iš tradicinių lenkiškų valgių, turėtų užsukti į “Polska Rozana”. Šis restoranas “Tripadvisor” tinklapyje įvertintas kaip 3 geriausia maitinimo įstaiga visoje Varšuvoje. Restoraną rasite netoli Lazienki parko, adresu Chocimska 7. 

 

Iki Varšuvos nuvyksite Lux Express autobusais. Daugiau informacijos www.luxexpress.eu/lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.