Slidinėjimas Lenkijoje: Bukowina Tatrzanska

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Slidinėjimas Lenkijoje

Bukowina Tatrzanska – tradicinis kaimas kalnuose, įsikūręs pietinėje Lenkijos dalyje, netoli sienos su Slovakija. Tatrų apsuptyje esantis kaimelis yra maždaug 14 kilometrų į šiaurės rytus nuo Zakopanės ir 80 kilometrų į pietus nuo regiono sostinės – Krokuvos. Jame gyvena apie 3000 žmonių.

Kaimas žiemos metu vilioja visus norinčius ekstremalių pramogų. Bukowina Tatrzanska įsikūrusi aukščiau negu Zakopanės slidinėjimo kurortai, todėl ji gali pasigirti gausesniu ir geresniu sniegu. Dauguma nuokalnių naudoja dirbtinį sniegą, o kai kurios yra ir apšviestos, todėl pramogauti įmanoma sutemus. Iš čia funikulieriumi galima pasiekti Kasprovo viršūnę.

Bukowina Tatrzanska slidinėjimo kurorte yra net 35 atskiri takai. Bendras trasų ilgis – 24 km: pradedančiųjų trasos užima – 5 km, pažengusiųjų trasos – 13 km, o patyrusiems skirta 6 km trasų. Trasų ilgis, apšvietimas, modernūs keltuvai užtikriną puikias slidinėjimo ir snieglenčių sporto sąlygas.

Kurorte yra įrengta daugiau nei dvi dešimtys velkamųjų keltuvų, pasiruošusių perkelti 9150 keleivių per valandą. Beveik visi keltuvai išdėstyti lygiagrečiai, bet vienas kitam, žinoma, netrukdo.

Be slidinėjimo trasų Bukowina yra ir kitų atrakcijų. Kaime yra įrengtas vienas iš moderniausių Europoje terminių vandenų kompleksas, kurį sudaro 12 baseinų. Juose palaikoma 28 – 36 laipsnių šilumos temperatūra. Yra įrengtos vandens čiuožyklos, baseinai mažiausiems, veikia SPA ir sveikatingumo centras. Sielą atgaivinti įmanoma net 8 skirtingose saunose.

Slidinėjimo sezonas trunka nuo gruodžio iki kovo pradžios.

Slidinėjimo kurorto tinklalapis: http://www.zwyrtlik.bukowinatatrzanska.pl/.

Bukowina laisvalaikio ir pramogų centro (terminių baseinų) tinklalapis: http://www.termabukowina.pl.

Jeigu pastebėjote klaidų ar neatitikimų – žinutę palikite komentaruose, o jeigu norite pasidalinti įspūdžiais iš šio miesto, informaciją siųskite el. p. info@urkistravel.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.