Tik nuo 345 €/asm. už 7 n. SENTIDO MAMLOUK PALACE 5* viešbutyje su AI!

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Sentido Mamlouk Hurgadoje esantis Sentido Mamlouk Palace 5* viešbutis – ieškantiems gero ir kokybiško poilsio. Puikų atostogų pasiūlymą pateikiame žemiau!

Kelionės tipas: organizuota (skrydis + viešbutis + pervežimas)

Kainos užfiksuotos: 2021.04.03 d.

 

iskaiciuota i kaina

Skrydis: Vilnius – Hurgada – Vilnius

Bagažas: rankinis ir registruotas

Pervežimas: oro uostas – viešbutis – oro uostas

Apgyvendinimas: viešbutis su nurodytu maitinimo tipu

Atstovas: atstovo paslaugos nuvykus

 

Keliones pasiulymas

SENTIDO MAMLOUK PALACE RESORT 5***** (viskas įskaičiuota) – viešbutis turintis gražią teritoriją, kurioje yra upė, jaukius numerius įrengtus rytietišku stiliumi. Numeriai erdvūs ir šviesūs. Viešbučio restoranuose draudžiama rūkyti. Rekomenduojamas šeimoms su vaikais. Apie 15 km iki Hurgados oro uosto, apie 20 km iki Hurgados miesto centro, ant jūros kranto.

Galimos įvairios kelionių trukmės bei datos! Kainos gali keistis net kelis kartus per dieną. Dėl didelio informacijos srauto, ne visada spėjame jas atnaujinti.


💪Papildomos naudos Jums!

  • Pradinis įnašas tik 20 €/asm.;
  • Galutinis likutis mokamas ne vėliau kaip 21 diena iki kelionės pradžios;
  • Nemokama viza, jei kelionės paskutinė atostogų diena balandžio 30 d.;
  • Šiam pasiūlymui suteikta 7% nuolaida;
  • Nemokamas parkavimas Vilniaus oro uoste (kelionėms, kurių išvykimas yra 30 d. laikotarpyje, skaičiuojant nuo užsakymo dienos, parkavimui suteikiama 35% nuolaida);
  • COVID tyrimai Lietuvoje mūsų ir Tiketa Tour klientams tik nuo 59 €/asm. (įstaigų sąrašą atsiųsime po rezervacijos);
  • STOP COVID 24 VAL.  –  15 €/asm. Iki 6 metų amžiaus nemokamai (daugiau informacijos suteiksime rezervuojant kelionę);
  • Konsultavimas rezervavusiems keliones nuo I iki VII 10:00 – 22:00 val.;
  • Ko gero geriausia kaina! Stengiamės užtikrinti mažiausią kelionės kainą. Radote pigiau? – Susiekite su mumis iš karto pateikdami turimo viešbučio kainas!

Keliaujant 2 suaugusiems:

7 n. balandžio 9-16 d., Standart, AI – 436 €/asm.

Keliaujant 2 suaugusiems ir 1 vaikui nuo 2 iki 6.99 m.:

7 n. balandžio 9-16 d., Standart, AI – 345 €/asm.

Dėmesio! Vaikams nuo 7 iki 14.99 m. kelionės kaina šiek tiek didesnė!

Jeigu netiko mūsų pasiūlytas variantas, visus galimus viešbučius rasite paspaudę aktyvų blokelį:

pasiulymai

 

keliones_informacija

Pasiūlymo informacija:

– už pasiūlyme nurodytas kelionių kainas vietų skaičius yra ribotas, todėl skelbiama žemiausia kelionės kaina dėl riboto vietų skaičiaus gali keistis. Jei kaina parašius mums nesutaps su ta, kurią nurodėme pasiūlyme, kelialapiai už nurodytą kainą yra išparduoti;

– pateiktos viešbučio ir kambarių nuotraukos yra reprezentacijos pobūdžio. Nuotraukose pavaizduoti kambariai gali būti kitos kategorijos, nei jūsų užsakomi, ir/arba neidentiški kambariui (-iams), kuriame būsite apgyvendinti;

– kelionės kaina paskaičiuota asmeniui, keliaujant ir gyvenant kambaryje dviese/tryse/keturiese;

– kelionei privalomas pasas, kuris paskutinę atostogų dieną galiotų ne trumpiau nei 6 mėn. Pase turi būti laisvų lapų antpsaudamas. Pasas reikalingas visiems keliautojams, įskaitant vaikus;

– viešbutis pasilieka teisę nesuteikti kai kurių paslaugų sezono pradžioje ir pabaigoje;

– į kelionės paketo kainą neįskaičiuota: arbatpinigiai, kelionės/medicininių išlaidų draudimas;

– kelionių organizatorius TUI;

– galimos kitos kelionės datos, trukmė, taip pat viešbutis bei maitinimo tipas. Sudėliosime pasiūlymą pagal jūsų poreikius, jei susisieksite el. p. info@urkistravel.lt arba paliksite žinutę per „Live Chat“.


Saugumo informacija:

VYKSTANTIES Į EGIPTĄ

a) Nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. visi į Egiptą atvykstantys privalo pateikti neigiamą PCR (COVID-19) testą patvirtinantį sertifikatą (anglų k.). PCR testas privalo būti atliktas ne seniau kaip prieš 72 val. iki atvykimo į Egiptą. Išimtis taikoma vaikams iki 6 metų amžiaus. Atkreipiame dėmesį, kad 72 val. skaičiuojamos nuo mėginio paėmimo, o ne nuo PCR (COVID-19) testo rezultato paskelbimo datos.

Atkreipiame dėmesį, kad PRC testo sertifikatas turi būti originalus, su antspaudu ir parašu (rekomenduojame kad rašalo spalva būtų mėlyna ir pats dokumentas atspausdintas spalvotai),   arba vandenženkliu arba QR kodu. Sertifikate turi būti: Laboratorijos, atlikusios testą, pavadinimas, turisto vardas ir pavardė, paso numeris (tas pats asmens dokumento numeris su kuriuo vyksite į kelionę), gimimo data, testo tipas (PRC testas), testo atlikimo data, rezultatas. 

b) Visiems į Egiptą atvykstantiems asmenims (įskaitant vaikus), yra privaloma iki atvykimo į šalį užpildyti Egipto sveikatos formą (angl. Public Health Declaration Form), pateikiant asmeninę bei kelionės informaciją. Turistai yra asmeniškai atsakingi už teisingos informacijos formoje pateikimą. Užpildytą formą privaloma parodyti oro vežėjui išvykimo oro uoste Vilniuje ir pateikti atvykimo oro uoste Egipte, todėl rekomenduojame ją atsispausdinti ir užpildyti iš anksto. Formą rasti laiško prisegtuke galite bei patalpintą << ČIA >>. 

ATOSTOGŲ METU EGIPTE

a) Visi atvykę turistai privalo laikytis Egipto valstybinių institucijų nustatytų sveikatos, higienos ir elgesio viešose vietose taisyklių. Atkreipiame dėmesį, kad restoranų, kavinių, barų, teatrų, sporto klubų ir kitų pramogų įstaigų veikla, remiantis atsakingų Egipto valstybinių institucijų sprendimais, gali ribojama 50 proc. apimtimi. Vieši parkai ir paplūdimiai gali būti uždaryti. Medicinines kaukes būtina dėvėti vyriausybinėse įstaigose, bankuose, parduotuvėse, viešajame transporte ir visose viešose vietose. Už medicininės kaukės nedėvėjimą gali būti skirta 230 JAV dolerių bauda.
b) Ekskursijose keleivių apimtis ribojama iki 50 proc.
c) Atkreipiame dėmesį, kad turistai, atvykstantys į Raudonosios jūros kurortus Hurghadą, Šarm aš Šeichą iki 2021 m. balandžio 30 d. nebus apmokestinami vizos mokesčiu, nebent atsakingos Egipto valstybinės institucijos pakeistų šį sprendimą anksčiau. 
d) Visiems atvykusiems keleiviams gali būti atliekamas ir papildomas sveikatos patikrinimas dėl COVID-19 simptomų nustatymo (tikrinama temperatūra ir kt. simptomų turėjimas).
e) Rekomenduojame atvykstantiems į Egiptą įsigyti specialų sveikatos draudimą, kuris, esant reikalui, padengtų visas gydymo nuo COVID-19 išlaidas šioje šalyje.
f) Atvykstantys keleiviai privalo dėvėti veido kaukes oro uostuose, skrydžio metu, autobusuose, tiek atvykstant, tiek išvykstant iš šalies, taip pat kitose viešose vietose Egipte, kur to reikalaujama. Taip pat privaloma laikytis socialinės distancijos ir asmeninės higienos taisyklių.

PRIEŠ GRĮŽIMĄ

a) Privaloma turėti ne seniau nei prieš 72 val. atliktą tyrimą COVID-19 ligai (koronaviruso infekcijai) nustatyti  ir gautą neigiamą tyrimo atsakymą. Nuo 2021 m. kovo 10 d. visi asmenys privalo turėti dokumentą apie asmeniui ne seniau nei 72 val. laikotarpiu prieš grįžtant ar atvykstant į Lietuvos Respubliką atliktą tyrimą COVID-19 ligai (koronaviruso infekcijai) nustatyti  ir gautą neigiamą tyrimo atsakymą. Serologinių antikūnų tyrimų atsakymas nepripažįstamas.

Grįžtantys į Lietuvą turistai privalomą Covid-19 testą galės pasidaryti EgipteCovid-19 testą padės suorganizuoti TUI atstovai Egipte. Šarm aš Šeiche testas būtų atliekamas į viešbutį atvykstančio gydytojo. Hurgados kurorte TUI atstovai suorganizuos vykimą į gydymo įstaigą testo atlikimui. Covid-19 testo kaina Egipte apie 30 USD (testo mokestis) + 100 Egipto svarų (apie 6 Eur) (gydytojo mokestis). Kaina gali kisti, tikslią kainą nurodys TUI atstovai kryptyje. Už testą mokama vietoje. Jei testo rezultatas neigiamas, testo sertifikatas būtų atiduodamas turistui pervežimo į oro uostą metu. Esant teigiamam testo rezultatui, turistas vykti į oro uostą negalės ir privalės izoliuotis bei atlikti pakartotinius testus, pagal atsakingų Egipto institucijų nustatytą tvarką. Visą detalesnę informaciją vietoje suteiks TUI atstovai.

b) ​Privaloma registracija grįžtantiems keleiviams NVSC. Asmenys, grįžtantys į Lietuvą, turi užpildyti anketą NVSC interneto svetainėje ir gauti registracijos patvirtinimą – QR kodą, kurį privalo pateikti įlaipinimo metu. Elektroninę formą rekomenduojama užpildyti likus ne mažiau kaip 24 valandoms iki kelionės pradžios. Užpildyti NVSC anketą galite šioje nuorodoje: https://keleiviams.nvsc.lt/lt/form/flight-passenger .

c) Atkreipiame dėmesį, kad visi grįžtantys ar atvykstantys į Lietuvą asmenys, privalo pasitikrinti procedūras ir reikalavimus dėl saviizoliacijos grįžus iš užsienio, taikomus šalims tiek įtrauktoms į paveiktų šalių sąrašą, tiek neįtrauktoms (informacija nuolatos atnaujinama, klientai prašomi pasitikrinti tiek prieš išvykimą, tiek prieš grįžimą, ar jums bus privalomas neigiamas COVID-19 testo rezultatas ir 10 dienų saviizoliacija (su galimybe saviizoliaciją sutrumpinti iki 7 dienų, 7-ąją dieną atlikus pakartotinį COVID-19 testą ir gavus neigiamą COVID-19 rezultatą). Plačiau: https://nvsc.lrv.lt/lt/informacija-visuomenei-apie-covid-19/butinosios-proceduros-grizus-is-uzsienio .


Kelionės rezervacija:

– kelionę rezervuosite parašę mums el. paštu info@urkistravel.lt. Laiško temoje įrašykite „Sentido Mamlouk“;

– kelionė rezervuojama gavus bent avansinę įmoką. Likusią kainos dalį reikia sumokėti ne vėliau kaip 21 d. iki kelionės pradžios;

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.