10 priežasčių, kodėl verta aplankyti Lisaboną

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

10 priežasčių, kodėl verta aplankyti LisabonąPlanuojate aplankyti Lisaboną – Portugalijos sostinę bei didžiausią šalies miestą? Lisabonos turizmo gidas golisbon.com pateikia dešimt priežasčių, kodėl verta į ją nukeliauti.

Kultūra. Lisabona – vienas iš didžiųjų istorinių miestų pasaulyje, galintis nustebinti įdomiomis ir nuostabą keliančiomis lankytinomis vietomis, kultūros vertybėmis, gražia aplinka, kuri miestą daro  fotografų bei mėgstančių apylinkes apžiūrėti pėsčiomis rojumi.

Kaina. Tai viena geriausių krypčių Europoje, mėgstantiems išleisti mažiau pinigų. Oficialiai Lisabonos miestas pripažintas pigiausia sostine vakarų Europoje.

Vieta. Lisabona – arčiausiai Jungtinių Amerikos Valstijų esanti Europos sostinė. Skrendant iš didžiųjų Europos miestų, šį Portugalijos perlą galima pasiekti vos per dvi valandas.

Klimatas. Lisabonoje vyrauja švelnus klimatas, todėl joje malonu apsilankyti bet kuriuo metų laiku. Net ir žiemą, kai kitus Europos miestus sukausto šaltis, Lisabonoje retai kada nukrenta žemiau dešimties laipsnių šilumos.

Kurortas. Lisabona – viena iš nedaugelio sostinių, įsikūrusi taip arti smėlėtų paplūdimių. Atostogas joje galėsite leisti derindami kultūrinę veiklą su pramogomis prie jūros.

Dydis. Lisabona – kompaktiškas ir jaukus miestas, idealiai tinkantis trumpoms atostogoms ar ilgesnei romantiškai išvykai. Gyvybinga kavinių kultūra ir nenuilstantis naktinis gyvenimas, Lisaboną daro vienu energingiausių miestų Europoje.

Įvairovė. Lisabonos apylinkės siūlo neįtikėtiną turistinių objektų įvairovę: nuo pasakiškų rūmų viename iš Europos romantiškiausių miestų Sintroje iki pasaulinio lygio golfo klubų ar didžiausio Europoje kazino Estorilyje; nuo nardymo Kaškaišyje iki delfinų stebėjimo Setubalyje.

Miestai. Atostogaudami Lisabonoje nesudėtingai pasieksite kitus iškiliausius Portugalijos miestus ir kaimelius, nuo Evoros iki Obidos.

Saugumas. Lisabona – viena iš saugiausių Europos sostinių. Kiekviename dideliame mieste, net ir Lisabonoje, turistai yra kišenvagių taikiniai, tačiau atsitiktiniai smurtiniai nusikaltimai praktiškai neegzistuoja.

Svetingumas. Lisabona – draugiškas miestas su kosmopolitiškais gyventojais. Svetingas visiems svečiams – ir šeimoms su vaikais, ir mažumoms, ir alternatyvų gyvenimo būdą propaguojantiems atvykėliams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.