Instrukcija: pigus pervežimas iš oro uosto į viešbutį

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

UrkisTravel.lt tinklalapyje galima savarankiškai užsisakyti pervežimus iš Golfbookers Ltd įmonės, veikiančios su A2btransfers ir Hoppa prekiniais ženklais. Mūsų tinklalapiui ši įmonė sukūrus specialią nuorodą, per kurią savarankiškai užsisakysite pervežimą išvengdami tarpininkavimo mokesčių, taip pat mokėsite mažiau, nei užsisakant per A2btransfers ar Hoppa tinklalapius.

Rezervuojant pervežimą dažnai kyla klausimų, todėl smulkiai aprašysime visus užsakymo veiksmus. Jeigu vis tiek turėsite klausimų, rašykite mums el. paštu – info@urkistravel.lt arba žinutę palikite per „Live Chat“.

 

1 žingsnis

1. Nueikite į mūsų tinklalapio puslapį, adresu www.urkistravel.lt/pervezimas. Paspauskite ant paveiksliuko „Pervežimo užsakymas“.

1.1. Pirmame puslapyje pasirinkite, ar pervežimas reikalingas į abi puses (Return), ar į vieną (One Way).

1.2. Langelyje „from Airport/Port/Station or Hotel“ įrašykite miestą ar salos pavadinimą į kurį atskrisite, o iš išsiskleidusio sąrašo pasirinkite atvykimo oro uostą.

1.3. Kitame langelyje „to Airport/Porto/Station or Hotel“ įrašykite kurorto pavadinimą, kuriame įsikūręs jūsų viešbutis. Taip pat šiame langelyje galite iš karto iš išsiskleidžiamo sąrašo pasirinkti viešbučio pavadinimą.

1.4. Tuomet nustatykite savo skrydžio datas, tikslias skrydžio (nusileidimo/pakilimo) valandas. Pasirinkite keliaujančių asmenų skaičių bei spauskite „Search“ mygtuką.

Jeigu keliaujate iš viešbučio į oro uostą, langelyje „from Airport/Port/Station or Hotel“ įrašykite kurortą, kuriame yra viešbutis arba pasirinkite viešbučio pavadinimą iš išsiskleidžiamo sąrašo. Langelyje „to Airport/Porto/Station or Hotel“ įrašykite oro uosto pavadinimą iš kurio išskrisite.

Jeigu iš išsiskleidžiamo sąrašo nėra jūsų viešbučio, įrašykite kurorto, kuriame yra viešbutis, pavadinimą. Ar pervežimas bus vykdomas iki pasirinkto kurorto matysite kitame žingsnyje.

2 žingsnis (2 pav.)

2.1. Pasirinkite pervežimo tipą:

– Shared Shuttle – bendras pervežimo tipas, kuomet su jumis keliauja ir kiti žmonės, atvykstantys į oro uostą panašiu laiku. Oro uoste galite užtrukti iki 45 min., kol bus surinkti kiti keleiviai. Sustojimų skaičius prie viešbučio priklausys nuo keliaujančių asmenų skaičiaus.

– Speedy Shuttle (max 4 stops) – bendras pervežimo tipas, kuomet su jumis keliauja ir kiti žmonės, atvykstantys į oro uostą panašiu laiku. Tačiau prie viešbučių daugiausiai sustos 4 kartus.

– Private transfer (1-4 people) – privatus pervežimo tipas, kuomet esate pervežami tik jūs. Už tą pačią kainą gali keliauti nuo 1 iki 4 žmonių. Jeigu žmonių skaičius didesnis, sistema gali pasūlyti kitą privatų pervežimą su mikroautobusu (Mini-bus private transfer).

2.2. Išsirinkę pervežimo tipą spauskite „Užsakyti dabar“ (Book now).

3 žingsnis

Šiame žingsnyje matysite užsakymo suvestinę. Kiekvienam keleiviui virš dviejų metų leidžiama turėti vieną rankinį bagažą ir vieną registruotą bagažą. Jeigu vežatės daugiau bagažo, jį būtina užsisakyti papildomai. Tai galite padaryti ties Extras žyme.

Ties „Additional Information“ anglų kalba įrašykite savo pageidavimus arba pastabas. Atminkite, kad pervežimo kompanija į jas atsižvelgs tik pagal galimybę.

3.1. Norėdami tęsti užsakymą spauskite „Continue“ mygtuką.

4 žingsnis

4.1. Suveskite pagrindinio (lyderio) asmens duomenis: kreipinį (Title), vardą/pavardę (Name/Surname), el. pašto adresą (E-mail), šalį (Country), telefono numerį (Mobile). Laukelį „Your Reference Number Is“ palikite tuščią.

4.2. Toliau suveskite skrydžio informaciją. Jeigu pervežimą užsisakote į abi puses, ties „Journey 1“ įveskite oro uosto pavadinimą iš kurio atvykstate į atostogų vietą, skrydžio numerį, aviakompanijos pavadinimą. Ties „Journey 2“ įveskite oro uosto pavadinimą iš kurio išskrendate, skrydžio numerį bei aviakompanijos pavadinimą.

4.3. Ties „Accomodation Details“ suveskite viešbučio pavadinimą bei adresą.

4.4. Suvedę visą nformaciją spauskite mygtuką „Užsakyti dabar“ (Book Now).

Oro uosto pavadinimą galite pasirinkti iš išsiskleidžiančio sąrašo, tačiau, jeigu tokio oro uosto neduoda, jį įrašykite ranka.

Visą kontaktinę informaciją rašykite nenaudodami lietuviškų simbolių!

5 žingsnis

5.1. Suveskite banko kortelės duomenis: kortelės numerį (Card Number), kortelės savininko vardą pavardę (Card Holder Name), kortelės galiojimo pabaigą (Card Expiry Date) ir CVC/CVV/CID trijų skaitmenų numerį, esantį nugarinėje kortelės pusėje.

5.2. Užsakymui patvirtinti spauskite mygtuką „Mokėti“ (Pay).

Pervežimo vaučerį galėsite atsispausdinti iš karto po užsakymo, taip pat jį gausite el. paštu. Rekomenduojame turėti dvi pervežimo vaučerio kopijas kelionės metu. Vaučerį reikės parodyti oro uoste ar prie viešbučio laukiančiam pervežimo atstovui.

Esant nesklandumams kelionės metu būtina susisiekti vaučeryje duotais telefono numeriais. 

 

 

 

Jeigu turite klausimų dėl pervežimo rašykite mums el. paštu – info@urkistravel.lt. Kai kuriuos atsakymus galbūt rasite ir mūsų tinklalapyje, adresu www.urkistravel.lt/pervezimas.

9 komentarai Instrukcija: pigus pervežimas iš oro uosto į viešbutį

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.