Marsa Alamas: kodėl verta atostogauti šiame Egipto kurorte?

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Marsa Alamas

Marsa Alamas – dar viena atostogų kryptis Egipte, viliojanti turistus iš viso pasaulio. Kadaise eiliniu žvejų kaimeliu buvęs Marsa Alamas, šiandien yra vienas iš sparčiausiai besiplečiančių kurortų Raudonosios jūros pakrantėje. Nors šalis ta pati, Marsa Alamas, kitaip nei Hurgada ar Šarm El Šeichas, gali pasiūlyti tai, ko nepasiūlo minėti kurortai. Taigi, kodėl verta planuotis savo atostogas Marsa Alame?

Paplūdimiai

Marsa Alamas vis dar vilioja gražiais, laukiniais, auksinio smėlio paplūdimiais, kuriuos skalauja smaragdinės Raudonosios jūros bangos. Paplūdimiai pakankamai platūs su nuolaidžiu įėjimu į jūrą, dėl to kuo puikiausiai tinka maudynėms su vaikais ar nemokantiems gerai plaukti. Beje, kad ir kuriuo metų laiku atvyksite į Marsa Alamą, vandens temperatūra čia visuomet bus 22-29 laipsniai šilumos, tad maudynės galimos ištisus metus!

Orai

Marsa Alamas turistus vilioja puikiais orais. Jau balandį galima tikėtis 30 laipsnių karščio. Vasaros mėnesiais termometro stulpelis užkyla ir iki 35. Žiemomis taip pat galima mėgautis saulės voniomis, temperatūra gruodį – vasarį lengvai pasiekia 20 laipsnių skalę.

Nardymas

Turbūt nerasime geresnės vietos Egipte nardymui, nei Marsa Alamas. Tai tikras nardytojų rojus, pralenkiantis ir Šarm El Šeichą. Čia koraliniai rifai driekiasi tiesiog viešbučių paplūdimiuose, tad norint pasigrožėti nuostabiu povandeniniu pasauliu, nereikia mokėti už ekskursijas. Tačiau, jeigu esate nardymo entuziastas ar šiaip smalsus turistas, rekomenduojame Abu Dababo, Abu Daburo, Marsa Asslai, Dolphin House ir Elphistone rifus.

Ramybė

Marsa Alamas kuo puikiausiai tiks tiems, kurie nori pabėgti nuo triukšmo, rūpesčių. Tiems, kurie mėgsta laukinę gamtą ir laukinius paplūdimius. Tiems, kurie nori regėti tik smaragdinę jūrą ir nieko daugiau. Ideali vieta pailsinti kūną bei sielą.

Ekskursijos

Puiki Marsa Alamo geografinė padėtis leidžia pakankamai greitai ir patogiai pasiekti Luksorą, kuriame apžiūrimos faraonų kapavietės. Taip pat galima užsisakyti ekskursiją Nilu su kruiziniu laivu. Tai tik kelios ekskursijos, kurios vertos kiekvieno turisto dėmesio, besiruošiančio keliauti į žavingąjį Marsa Alamą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.